RSS powiększ litery pomniejsz litery
astro.pl

Wróżby interaktywne

Tygodniowy

BARAN 21.03 - 19.04 (21.07.2014 - 27.07.2014)

baran-znakW tym tygodniu Niebo sprzyjać będzie Baranom we wszystkich aspektach życia. Postaraj się wynieść z tego jak najwięcej korzyści.

Na początku tygodnia Mars nie będzie sprzyjał załatwianiu zawodowych spraw, które są skomplikowane i mają charakter prawny. Sytuacja poprawi się pod koniec tygodnia za sprawą Merkurego. W pracy skup się na swoich obowiązkach i nie staraj się szukać przyczyn swoich niepowodzeń u innych. Jeśli wybierasz się teraz na urlop – sprawdzaj skrzynkę mailową i telefon – niebawem nadejdzie intratna propozycja zawodowa, która będzie miała spory wpływ na Twoją karierę, jeśli tylko wszystko dobrze rozegrasz.

W domu harmonię zachwiać mogą niewielkie usterki techniczne, z którymi z pewnością sobie poradzisz. Zwróć uwagę na stan instalacji i tynków – Pluton zwiastuje czas odnowienia domostwa – szykuje się remont. Wśród domowników dominuje przeświadczenie o Twej nadmiernej egzaltacji – może warto to przemyśleć? Nie unikaj zaproszeń od przyjaciół – niektóre znajomości wymagać będą natychmiastowej reanimacji. Niektórzy z dalszych krewnych będą oczekiwać od Ciebie pomocy w sprawie, na której nie znasz się dobrze. Postaraj się odesłać ich do kogoś z większym doświadczeniem.

Dzięki pozycji Jowisza dobra passa w miłości nadal trwa. Miej oczy i uszy szeroko otwarte, nadchodzi ten ktoś wyczekany przez całe życie. Do tego momentu nie gardź jednak niewinnym, letnim flirtem – dzięki temu nabierzesz ogłady w sprawach damsko-męskich. Wenus sprzyja zakopywaniu topora wojennego w związkach – od połowy tygodnia zakochacie się na nowo w swoich partnerach, nadejdzie czas wzajemnego zrozumienia i bliskości.

Jesteś na bardzo dobrej drodze, by wypracować status majątkowy, o jakim długo marzysz. Jowisz sprzyja interesom, jednak Pluton ostrzega przed brawurą.

 

Juliusz Zawłocki
astrolog Astro.pl
 

BYK 20.04 - 20.05 (21.07.2014 - 27.07.2014)

byk-znakByki mogą być niespokojne – wędrówka Księżyca może zakłócać ich zwyczajny rytm życia. Podaruj sobie zatem odrobinę zrozumienia i poświęć więcej czasu potrzebom duchowym.

W pracy narzekać będziesz na problemy z koncentracją, poprawi się to dopiero w drugiej połowie tygodnia za sprawą zmiany położenia Merkurego. Do tego czasu unikaj zajęć wymagających precyzji, a jeśli się nie uda – wytęż wszystkie siły, by sprostać zadaniom. Pod koniec tygodnia poczujesz przypływ energii i pchniesz do przodu działania zawodowe, które z przyczyn niezależnych musiałeś odstawić na dalsze tory. Przypilnuj terminów ważnych, firmowych spotkań – może się okazać, że ktoś coś przeoczył i doprowadzi to do niemiłych konsekwencji.

Chętniej, niż ostatnio pozwalać sobie będziesz na domowe nic nierobienie. Nie miej wyrzutów sumienia - Twój umysł potrzebuje teraz czasu na regenerację i wyciszenie – a drobne porządki i naprawy zdążysz jeszcze wykonać. Domownicy mogą potrzebować od Ciebie porady, albo opieki – wyjdź naprzeciw potrzebom i zaproponuj najlepsze rozwiązania. Pod koniec tygodnia możliwy miły wyjazd z przyjaciółmi i dalszymi krewnymi - nie odbieraj sobie tej możliwości i skorzystaj z oferowanych zaproszeń. Merkury sprzyja roztropnemu rozwiązywaniu sporów w gronie rodziny – jeśli jesteś z kimś skonfliktowany nie czekaj.

Wenus zapowiada, że niebawem samotne Byki święcić będą miłosne triumfy. Obyś tylko nie zakochał się bardziej w sobie, niż nowym partnerze – trzymaj na wodzy swoją skłonność do samouwielbienia, bo możesz kogoś spłoszyć na zawsze. Byki w związkach narzekać mogą na monotonię. Może warto zasięgnąć porad fachowych na temat pożycia? Mars przestrzega przed wszczynaniem awantur wśród kochanków – kłótnia to najgorsze wyjście, a niebawem nadejdzie czas na szczerą, spokojną rozmowę.

Finanse dobre, jednak wydawaj oszczędności z umiarem.

 

Juliusz Zawłocki
astrolog Astro.pl
 

BLIŹNIĘTA 2.05 - 21.06 (21.07.2014 - 27.07.2014)

bliznieta-znakOsoby spod znaku Bliźniąt były ulubieńcami Gwiazd w ostatnim czasie. W tym tygodniu harmonia zostanie zakłócona przez przesunięcie Neptuna i Bliźniaki będą musiały wyostrzyć zmysły, by ustrzec się pecha.

W środowisku zawodowym unikaj rozmów na tematy prywatne. Koleżanki mogą szukać tematu do plotek w senne, letnie dni w biurze. Jeśli szczególnie zależy Ci na awansie – Słońce ześle Ci szansę na pokazanie swych kwalifikacji w między środą, a czwartkiem. Jowisz troszczy się o kontakty branżowe, które mogą wiele zmienić na lepsze w sferze finansowej. Korzystaj z przypływu sił witalnych i nie omijaj bankietów i wyjazdów integracyjnych.

Domowe życie zdezorganizują wakacyjne wojaże najbliższych - z większością obowiązków będziesz musiał radzić sobie sam. Dobrze zaplanuj domowe obowiązki, a na pewno uda Ci się wszystko udźwignąć. Pluton doradza wybrać się na zakupy – wyposażenie domu wymaga odświeżenia, a letnia pora sprzyja okazyjnym cenom. Pamiętaj o umówionych spotkaniach, przyjaciele mogą nie wybaczyć Ci spóźnień, lub nieobecności. Pod koniec tygodnia bardzo miłe odwiedziny dawno niewidzianych krewnych lub przyjaciół – być może zaproszenie na ślub lub chrzciny.

W sferze uczuć musisz zdać się na intuicję. Unikaj ludzi, co do których masz mieszane uczucia, otaczaj się tylko osobami, które budzą pozytywne emocje. One przyciągną do Twojego życia kogoś godnego uwagi. W związkach Słońce rzuci na partnera inne światło – zaczniesz dostrzegać wady, których nie widać było wcześniej. Nerwowo zrobi się pod koniec tygodnia. Czeka Cię test charakteru. Wynik zadecyduje o przyszłości Twojego związku. Urodzeni pod koniec maja mogą liczyć na przełomowe wyznania i propozycje legalizacji związku.

Okoliczności sprzyjają inwestycjom, które dotąd wydawały się ryzykowne. Dobry czas na kupowanie i sprzedawanie nieruchomości – Jowisz pomoże wynegocjować korzystną cenę.

 

Juliusz Zawłocki
astrolog Astro.pl

 

 

 

RAK 22.06 - 22.07 (21.07.2014 - 27.07.2014)

rak-znakSłońce powoli kończy swój pobyt w znaku Raka. Czas na rachunki, porządki i postanowienia. Dokonaj zmian, które podniosą jakość Twojego życia – taka okazja zdarzy się dopiero za rok.

Zawodowa rutyna da się we znaki Rakom, które wykonują pracę niezgodną z zainteresowaniami i wykształceniem. Musisz to przetrwać, albo sumienniej zabrać się do poszukiwań wymarzonego stanowiska. W połowie tygodnia ważny dzień w życiu zawodowym dla Raków z końca czerwca. Osoby, którym udało się wyjechać na urlop w tym tygodniu czeka fantastyczna zabawa i relaks, który doda sił witalnych na całą zimę – sprzyja temu przychylne położenie Jowisza. Jowisz patronuje w tym tygodniu również załatwianiu spraw urzędowych i negocjacjom.

Harmonijne życie rodzinne trwać będzie w najlepsze. Domowe ognisko płonie dzięki Tobie i doceniają to Twoi bliscy. Merkury sprzyja łagodzeniu sporów i trosk krewnych i przyjaciół, którzy chętnie będą Ci je powierzać. Postaraj się każdemu udzielić oczekiwanej rady mimo, że wydaje Ci się, że nie masz doświadczenia. Zainwestuj trochę pieniędzy w wyposażenie domu – najwyższy czas na odkładane wydatki, przełoży się to na jakość Twojego życia. Pod koniec tygodnia Mars może doprowadzić do sprzeczki między przyjaciółmi. Trzymaj nerwy na wodzy, to chwilowa różnica poglądów. Weekend upłynie pod znakiem szampańskiej zabawy i niepoważnych rozmów w sprawdzonym gronie. By uniknąć niezręcznych sytuacji odśwież swoją wiedzę z zakresu kultury i polityki.

W miłości nadal będziesz wierny stereotypowym wizjom idealnego związku. Poszerz nieco horyzonty, a łatwiej będzie odnaleźć Cię temu, na kogo czekasz. Pomyśl, czy nie zwodzisz kogoś, kto liczy na Twe względy – Neptun doradza grać w otwarte karty, by uniknąć niedomówień i zniszczenia długoletnich znajomości. Raki w związkach będą miały udany, radosny i dostatni tydzień.

W finansach stabilnie. Na dostatek przyjdzie jeszcze jednak zapracować.

 

 

Juliusz Zawłocki
astrolog Astro.pl
 

LEW 23.07 - 22.08 (21.07.2014 - 27.07.2014)

lew-znakLwom sprzyja Jowisz we wszystkich aspektach życia. Najbliższy tydzień będzie szczęśliwy i spokojny.

W pracy zakończy się okres niepokojów i walk na biurowej arenie. Słońce sprzyjać będzie załatwianiu urzędowych spraw oraz przyświeci osobom poszukującym zatrudnienia. Merkury nakłania do wypoczynku, po czasie wytężonej pracy definitywnie należy podarować sobie odrobinę czasu na regenerację, a będzie to miało korzystny wpływ na aktywność zawodową na nadchodzących miesiącach.

W relacjach z najbliższymi Wenus zapowiada tydzień harmonii i spokoju. Możesz teraz liczyć na silne wsparcie najbliższych we wszystkich aspektach Twojego życia. Śmiało więc dziel się troskami i niepokojami, a wszystko uda się korzystnie rozwiązać. W połowie tygodnia możliwe dobre wieści od dawno niewidzianych krewnych lub bliskich przyjaciół. Merkury przypomina o badaniach okresowych, nie bagatelizuj występujących objawów chorobowych.

W miłości planety po Twojej stronie pozwolą oczarować otoczenie. Nadal będziesz bardzo atrakcyjny i pożądany w towarzystwie, co przełoży się na kontakty intymne. Uran zaleca spuścić nieco z tonu, by nie spłoszyć potencjalnego partnera zbyt wielką pewnością siebie - może ona zostać odebrana jak zarozumialstwo. Osoby urodzone na początku sierpnia mogą spodziewać się wielkich słów, obietnic ale również – zakończenia dobrze zapowiadającej się relacji. W ostatnim przypadku nie ma czego żałować - Gwiazdy czuwają, by nie dopuścić do splecenia się ścieżek z osobami, które nie są dla Ciebie odpowiednie. Lwy w związkach mogą liczyć na wielką czułość ze strony partnerów. Kończą się czasy, kiedy w Waszych relacjach rządziła rutyna – będzie Was stać na wiele czułości i spontaniczności. Wykorzystaj to, by scementować Wasze życie.

Finanse zapowiadają się kwitnąco. Jowisz sprawi, że z tygodnia na tydzień będzie w tej sferze coraz lepiej.

 

Juliusz Zawłocki
astrolog Astro.pl
 

PANNA 23.08 - 22.09 (21.07.2014 - 27.07.2014)

panna-znakNadchodzi trudny okres dla Panien. Słońce przechodzi ze znaku Raka w znak Lwa, przez co Panny może spotkać szereg kłopotliwych sytuacji. Aby ich uniknąć rozważnie planuj wszystkie zajęcia i spotkania.

W pracy wzniesiesz się na wyżyny fachowego kunsztu. Jowisz sprzyja podejmowaniu decyzji, z którymi od pewnego czasu zwlekasz. Nic w tym tygodniu nie wydaje się być dla Ciebie trudne, jednak w związku z wędrówką Słońca niektórzy ludzie mogą sporo namieszać w zawodowych planach. Unikaj niekonsekwencji i licz się z zaplanowanym budżetem, a tydzień minie w pracy szybko i przyjemnie. Jeśli jest taka możliwość możesz teraz jechać na urlop – Jowisz zaopiekuje się Tobą w podróży, a Merkury zadba, by nikt nie zakłócił Ci spokoju.

Domowe obowiązki będą kolidować z Twoimi planami towarzyskimi. Przyjaciele zaczną przypominać o sobie – ostatnio nie na wszystko starczyło czasu. Nie unikaj spotkań i rozmów. Być może ktoś potrzebuje Twojej pomocy. W połowie tygodnia wieści o powiększeniu rodziny w gronie bliższych lub dalszych krewnych. Pluton wróży również jakieś podróże rodzinne spowodowane sprawą urzędową – nie ma się jednak czego obawiać, może chodzić o błahostkę.

W miłości za sprawą Wenus rozsiewasz wokół swój czar. Choć zwykle rzadko przyciągasz spojrzenia – teraz wiele oczu zwróconych jest w Twoją stronę. Wykorzystaj to i otwórz się na nowe znajomości. Panny, które niedawno kogoś poznały mogą być spokojne – niebawem Wasza znajomość się zdefiniuje i nie będzie trzeba żyć w nielubianej przez Was niepewności. Pannom w związkach Mars radzi przestać krytykować partnera, gdyż może to skończyć się bardzo niepomyślnie. Pamiętaj o Waszych wspólnych prywatnych świętach – przeoczenie ważnej rocznicy może być niewybaczalne dla drugiej strony.

Rozsądek w finansach jeszcze nikomu nie zaszkodził, a Tobie może jedynie pomóc. Czas sprzyjający spłacie zobowiązań.

 

 

Juliusz Zawłocki
astrolog Astro.pl
 

WAGA 23.09 - 22.10 (21.07.2014 - 27.07.2014)

waga-znakDzięki sprzyjającemu ustawieniu Marsa Wagi będą w tym tygodniu walczyć(z powodzeniem) o swoje. W tym tygodniu wszelkie negocjacje pójdą jak z płatka.

W pracy może doprowadzać cię do szału nieproduktywność i błędy współpracowników. Niestety szef będzie zdawał się pozostawać na to ślepy i niewiele będzie można zmienić. Zadowalające Cię zmiany kadrowe nadejdą dopiero w połowie sierpnia, więc musisz uzbroić się w cierpliwość. W drugiej połowie tygodnia Jowisz sprzyja rozmowom o pieniądzach – może wybierzesz się do pracodawcy, by przedyskutować podwyżkę? Pod koniec tygodnia możliwy konflikt, w którym będzie trzeba ostro wypowiedzieć swoje zdanie w pewnych kwestiach. Postaw na szczerość, mimo, że będzie wydawać się brutalna.

W sprawach domowych staniesz się ugodowy do tego stopnia, że domownicy wykorzystają to bez skrupułów zrzucając na Twoje barki obowiązki należące do nich. Nie pozwól zrobić z siebie domowego niewolnika. Korzystaj z lata, odpoczywaj i spotykaj się ze znajomymi. Pluton ostrzega przed oszustami i naciągaczami – przemyśl dobrze, komu otwierasz drzwi. Pod koniec tygodnia możliwa usterka, która zdezorganizuje domowy rytm dnia – potrzebny fachowiec.

W miłości Wenus może nieźle namieszać. Nie dawaj obietnic bez pokrycia i waż słowa na temat uczuć. Nie nadinterpretuj znaków wysyłanych Ci przez potencjalnych adoratorów, a unikniesz nieporozumień. Po 23 lipca możliwe ożywienie w sprawach matrymonialnych, sprzyjający czas legalizacji związków, jak również ich unieważnianiu. Wagi w związkach nadal będą cieszyć się niespotykaną bliskością z partnerem. Dobry czas na czynienie wspólnych planów.

Finansowo jesteś wydolny, ale na fanaberie i ekstrawagancje poczekaj do końca lipca, wówczas Twoje zachcianki nie odbiją się niekorzystnie na Twojej kieszeni.

 
Juliusz Zawłocki
astrolog Astro.pl
 

SKORPION 23.10 - 21.11 (21.07.2014 - 27.07.2014)

skorpion-znakGwiazdy ześlą skorpionom w tym tygodniu mnóstwo miłych niespodzianek i zaszczytów. Nagroda za wytężoną pracę właśnie nadchodzi.

W pracy następnych kilka dni upłynie pod znakiem rutynowych obowiązków i nudnych pogaduszek w firmowych kuluarach. Możesz śmiało zabrać się za projekty, które planowałeś na późniejszy termin – im więcej uda się zrobić teraz, tym pomyślniejszy będzie ogólny wynik starań – jesteś teraz pod opieką Jowisza, więc wykorzystaj to, póki możesz. Zastanów się nad celami na najbliższe miesiące – w przeciwnym przypadku dopaść Cię może brak motywacji lub wypalenie zawodowe. Tydzień nie sprzyja utarczkom z szefem, więc trzymaj język i nerwy na wodzy.

W domu najbliżsi narzekać mogą na brak zaangażowania w życie rodzinne z Twojej strony. Spróbuj im pokazać, ze tak nie jest. Przeznacz więcej czasu na rozmowy i rozrywki w domowym gronie, zaplanuj wspólne zakupy, bądź życzliwy i nastawiony pozytywnie – rodzina to doceni. Wśród przyjaciół możliwe kłopoty emocjonalne, pospiesz z pomocą kiedy tylko nadejdzie taka potrzeba – Merkury wspomoże Cię swoja mądrością i Twoje rady będą miały wielki wpływ na życie osób, które się po nie zwrócą.

W miłości zapowiada się tydzień pełen wrażeń. Wenus po 16 lipca zapewni nowe znajomości i silne porywy serca. Nie obawiaj się niepowodzeń i śmiało wyrusz na poszukiwania wymarzonego partnera. Pod koniec tygodnia ktoś, z kimś kiedyś coś Cię łączyło prześle wiadomość. Nie pozwól zawrócić sobie w głowie, ta relacja wydaje się być nie do naprawienia. Skorpiony w związkach nie powinny narzekać na monotonię i brak wrażeń – partner postara się dać z siebie wszystko, by nie dopuścić do nudy. Nie daj się skusić otoczeniu na żadną rzecz, która budzi wątpliwości pod względem uczciwości i lojalności partnerskiej – choć środowisko może mówić co innego - na pewno nie wyjdziesz na takich sytuacjach korzystnie.

Finanse zapowiadają się bardzo dobrze. Zastanów się nad inwestycjami, niebawem przyjdzie na nie najlepszy moment.

 

Juliusz Zawłocki
astrolog Astro.pl
 

STRZELEC 22.11 - 21.12 (21.07.2014 - 27.07.2014)

strzelecPo nerwowym tygodniu nadchodzi czas harmonii i spokoju. Wykorzystaj ten moment na wypoczynek i wyciszenie umysłu, a zaowocuje to przypływem życiodajnych sił.

W pracy zostaną postawione przed Tobą cele, które na pierwszy rzut oka nie maja prawa doczekać się realizacji ze względu na ich trudność i skomplikowanie. Nie zniechęcaj się jednak – Merkury wspomoże twój umysł i poradzisz sobie z nowymi wyzwaniami śpiewająco, a twój trud zostanie zauważony przez zwierzchników. Unikaj niepotrzebnych skandali, które może wywoływać Twoje niecodzienne, ekscentryczne zachowanie. Uprzejmie i z przychylnością pomagaj współpracownikom zawsze, kiedy tylko możesz, a zyskasz prawdziwych przyjaciół.

Domowe życie zdominują przygotowania do ważnych uroczystości – zaangażuj się w nie, ponieważ pozwoli Ci to pokazać się najbliższym z dobrej strony. Wenus zapowiada rozwiązanie problemów urzędowych ważnych dla domostwa. Wszystko ułoży się po Twojej myśli. Mars zwiastuje rychłe sprzeczki z najbliższymi przyjaciółmi, być może nie uda się uniknąć poważnej awantury. Pielęgnuj relacje ze znajomymi, a uda Ci się załagodzić spory.

Choć szczęście sprzyja Ci w miłosnych podbojach uważaj, by nie wpaść w pułapkę toksycznego związku. Nie daj się zauroczeniu i realnie oceniaj potencjalnego partnera zamiast go idealizować – pomoże to uniknąć rozczarowań. Strzelce w związkach na nowo zachwycą się partnerem. W połowie tygodnia los postawi przed Wami konieczność zadecydowania w sprawach, które odkładaliście na dalsze tory. Dobry czas na planowanie potomstwa.

Strzeż się nieprzemyślanych zakupów, gdyż niekorzystnie odbiją się na Twoich finansach ze względu na wysoką awaryjność. Jakość prawie nigdy nie idzie w parze z niską ceną, więc na pół dziel pochwały sprzedawców na temat sprzętu, jaki chcesz nabyć. Pod koniec tygodnia Jowisz ześle szanse legalnego, dobrego zarobku, jednak decydując się na przyjęcie zlecenia weź pod uwagę obłożenie w Twoim terminarzu.

 

 Juliusz Zawłocki
astrolog Astro.pl

 

 

 

KOZIOROŻEC 22.12 - 19.01 (21.07.2014 - 27.07.2014)

koziorozec-znakChoć Gwiazdy sprzyjają Twojej intuicji - emocjonalne rozedrganie może być kłopotliwe w wykonywaniu codziennych obowiązków. W tym tygodniu zdaj się na rozsądek, a unikniesz kłopotów przez które może ucierpieć Twoja równowaga psychiczna.

Choć może się wydawać, że szef patrzy na Ciebie przez palce i nie przyłapie Cię na zawodowej niefrasobliwości – powinieneś wykrzesać z siebie więcej energii i zapału do pracy. Twoje zaniedbania mogą zaważyć na pracy innych członków zespołu, przez co możesz przysporzyć sobie wrogów. Markury ześle Ci pomyślność w kontaktach z podwykonawcami i klientami – wykorzystaj to, by podnieść wyniki, a nie ominie cię pieniężna gratyfikacja.

W domowym życiu nie pozwól, by Twój czas wolny zdominowało zaspakajanie potrzeb najbliższych. Teraz musisz poświęcić nieco więcej uwagi sobie i potrzebom Twego ciała. Pluton podpowiada, by przestudiować codzienną dietę, spróbować ograniczyć używki i zoptymalizować dobową dawkę snu, co dostarczy sił witalnych, a pozytywne skutki pewnych zmian dadzą się odczuć już przy najbliższej pełni.

Rozsądek weźmie górę również w życiu osobistym. Ustawienie Merkurego względem Wenus zwiastuje weryfikację nowo poznanych osób i ustanie niektórych relacji. Być może w gronie osób, z którymi zechcesz podtrzymać kontakt jest już ta, na którą czekasz. Nie daj się zwieść wrażeniu miłości od pierwszego wejrzenia, zwróć uwagę na ludzi, którzy zdobyli już Twoje zaufanie. Koziorożce w związkach powinny uzbroić się w cierpliwość, jeśli pragną porywów namiętności. Moment taki niedługo nadejdzie, jednak na chwilę obecną sprawy zawodowe komplikują pożycie intymne. Obdarzcie się nawzajem zrozumieniem, a przetrwacie chwilowy brak bliskości.

Jowisz sprzyja interesom. Możliwa korzystna transakcja związana z nieruchomością.

 

 

Juliusz Zawłocki
astrolog Astro.pl
 
 

astrokameraKontakt · Regulamin · Wymagania techniczne · Reklama · Wróżki SMS · Mapa strony · Partnerzy
Ta strona używa cookie,  w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Używając ciasteczek w ten sposób nigdy nie identyfikujemy tożsamości użytkowników na podstawie informacji przechowywanych w ciasteczkach. Więcej.

© 2000-2014 Wydawnictwo Phoenix Press | Bauer Media Group
Projekt i realizacja: slyks.pl