RSS powiększ litery pomniejsz litery
astro.pl

Wróżby interaktywne

Tygodniowy

BARAN 21.03 - 19.04 (20.10.2014 - 26.10.2014)

baran-znakBarany pogrążone do niedawna w lekkim letargu już w pierwszych dniach tygodnia poczują przypływ sił witalnych, co wpłynie dodatnio na wynik działań, które podejmą. A w podejmowaniu wyzwań będą wręcz brawurowe, co gwarantuje działanie Marsa. To co wywalczysz teraz przypieczętuje Saturn, więc twoje osiągnięcia z najbliższych kilku dni będą stałe i cieszyć się nimi będziesz przez następnych kilkanaście miesięcy – gra jest więc warta świeczki.

W sprawach zawodowych liczyć możesz na przychylność Plutona, który będąc teraz w kwadraturze zesłać może Ci kilka pomysłów, które pozwolą zaplanować Twoją karierę długofalowo – co pozwoli poczuć uwielbiane przez Ciebie poczucie stabilizacji. Nie myśl jednak, że cokolwiek stanie się bez Twojego zaangażowania, wymagaj od siebie więcej, niż do tej pory. Koniunkcja Urana sugeruje, żebyś poszukał wyzwań, które pomogą Ci otworzyć horyzonty i odświeżyć patrzenie. Kieruj się intuicją i otwórz się na nowe inspiracje – w tym sprzyja Ci teraz Neptun.

Finanse planuj rozsądnie, póki co los nie wróży Ci wielkiego zastrzyku gotówki.

Mimo, że początek tygodnia może okazać się dość nerwowy w kontaktach z najbliższymi, Wasze relacje nie ucierpią dzięki opozycji Słońca. Optymizmem, którym napełni Cię Mars będziesz potrafić zarazić największych ponuraków, dlatego to tydzień dobry na niesienie pomocy w kłopotach wśród najbliższych. Niektórzy bardzo jej potrzebują. Merkury sprzyja poznawaniu sekretów- wyniki prywatnych śledztw zachowaj na razie dla siebie, trzymaj jednak rękę na pulsie – tym bardziej, jeśli komuś stać ma się krzywda.

Jeśli szukasz miłości – bądź sobą w relacjach damsko-męskich. Wenus sprzyja Ci w poznawaniu nowych osób – staraj się umieć zająć towarzystwo rozmową i zarażaj pogodą ducha, a ktoś na pewno się Tobą zainteresuje. W związkach niektóre Barany mogą poczuć znużenie i pewną niechęć do partnera – może warto spędzić trochę czasu w pojedynkę? Można również pomyśleć o urozmaiceniu czasu spędzanego wspólnie (również w sypialni).

 

Juliusz Zawłocki
astrolog Astro.pl
 

BYK 20.04 - 20.05 (20.10.2014 - 26.10.2014)

byk-znakZodiakalne Byki będą sumiennie i pracowicie wykonywać powierzone obowiązki. Słońce opiekuje się Toba, sprzyja Twojej spostrzegawczości. Pamiętaj jednak, że przez zbytnią drobiazgowość możesz nie uporać się z wszystkimi zadaniami – planuj swój czas rozsądnie i nie przykładaj zbytniej wagi do szczegółów, które nie wpływają znacząco na ogólny wygląd sytuacji.

Nie zmieniaj swojego rytmu i tempa pracy – niektórzy widząc, że jesteś na bieżąco ze swoimi zadaniami mogą chcieć Cię zarzucić dodatkową robotą. Nie pozwól się wykorzystywać i stanowczo, choć grzecznie – odmawiaj. Jeśli jednak zobowiążesz się wykonać dodatkowe czynności – dotrzymuj słowa, w przeciwnym razie Neptun ostrzega przed przykrymi konsekwencjami. W zawodowych projektach stawiaj na pracę indywidualną, w przeciwnym razie ktoś przypisze sobie Twoje zasługi. Uran w półsekstylu sprzyja przyswajaniu wiedzy – warto teraz pomyśleć o kursach językowych i szkoleniach branżowych. Poszukujący zatrudnienia mogą zdziwić się dużą ilością obiecujących ofert. Merkury pomoże wybrać najodpowiedniejszą. Nie podejmuj decyzji finansowych związanych z jakimkolwiek ryzykiem – nie wyjdziesz na nich dobrze.

Cieszysz się dobrą formą, uważaj jednak na październikowe niepogody, ponieważ jesteś teraz narażony na przeziębienia przez działanie Marsa. W kontaktach z domownikami stawiaj na słuchanie, swoje sądy wypowiadaj dopiero, kiedy zostaniesz o to poproszony. Podobną zasadę zastosuj również w kontaktach z przyjaciółmi, a unikniesz niepotrzebnych sprzeczek. Konflikty, które teraz się zawiążą, nie będą chciały dać się załagodzić – dlatego najlepiej im zapobiegać. W kontaktach damsko – męskich bardzo może namieszać osoba spod znaku Koziorożca. Pilnuj swoich sekretów, ponieważ możesz nie uniknąć kompromitacji, którą zgotują Ci nieżyczliwi.

 

Juliusz Zawłocki
astrolog Astro.pl
 

BLIŹNIĘTA 2.05 - 21.06 (20.10.2014 - 26.10.2014)

bliznieta-znakSłońce jest po Twojej stronie. Pozwoli to uzyskać satysfakcjonujące wyniki w większości życiowych aspektów, jednak do szczytowej formy troszkę jeszcze brakuje. Skup się na naprawdę pilnych zadaniach, a świetnie poradzisz sobie z wszystkimi niespodziankami, które w tym tygodniu zgotuje Ci los. Będziesz skłonny do zmian i szaleństw, jednak powzięte postanowienia potraktujesz bardziej poważnie, niż zwykle – stanie się tak za sprawą kwinkunksu Saturna.

Tydzień nie przyniesie żadnych zmian w sferze zawodowej, jeśli nie weźmiesz się ostro do roboty. Musisz pokonać rozleniwienie, które zawdzięczasz trygonowi Słońca i wziąć sprawy w swoje ręce, bo możesz być pewien, że nic nie stanie się samo. Pluton podpowiada, by postawić w tym tygodniu na radykalne rozwiązania – nie bój się wprowadzania zmian, choćby miało się to wiązać z niewielkimi rewolucjami w organizacji czasu. Ryzyko teraz opłaci się szczególnie Bliźniakom urodzonym w czerwcu – Mars opiekuje się wszystkimi prywatnymi bitwami, również w życiu zawodowym.Finanse planuj rozważnie i unikaj ryzyka, a nie pożałujesz – już na początku listopada odczujesz, że los sprzyja Ci w kwestiach materialnych, a poczynione teraz oszczędności zaprocentują.

Do końca pobytu Słońca w znaku Wagi domowe życie mijać będzie w spokojnej, harmonijnej atmosferze. Wykorzystaj ten tydzień na załagodzenie sporów i spędzenie z bliskimi większej ilości czasu. Wraz z ubywaniem światła słonecznego w ciągu dnia możesz czuć się coraz bardziej przytłoczony domowymi obowiązkami, dlatego postaraj się z wszystkim uwinąć jak najprędzej, póki Mars napędza Cię swoją energią. Później będziecie czas na błogi, jesienny wypoczynek z herbatą i ulubioną lekturą. Zdecydowanie dobra passa, którą zawdzięczasz Wenus, będzie nadal sprzyjać Ci w miłości. Nie staraj się niczego przyspieszać, a sprawy ułożą się zgodnie z Twoim życzeniem. W związkach może być nieco nerwowo pod koniec tygodnia, jednak sprzeczki szybko ucichną. Nie staraj się tylko na siłę narzucać partnerowi własnych poglądów.

 

Juliusz Zawłocki
astrolog Astro.pl

 

 

 

RAK 22.06 - 22.07 (20.10.2014 - 26.10.2014)

rak-znakW nowy tydzień zodiakalne Raki wejdą pełne werwy i nadziei na jeszcze lepsze jutro. Dobra passa z zeszłego tygodnia nie będzie ich opuszczać, a na nowo podjęte stare wyzwania dadzą pełnię satysfakcji i będą źródłem znacznych profitów finansowych. Warto czuwać, ten czas będzie wyjątkowo obfity w pozytywne zbiegi okoliczności.

Życie zawodowe zodiakalnych Raków ma szansę na bujny rozkwit począwszy właśnie od tego tygodnia. Merkury czuwa nad tym, byś nie zaprzepaścił żadnej okazji do odświeżenia starych, aczkolwiek przydatnych umiejętności na obecnej ścieżce kariery. Nie bój się ryzyka, w tym okresie nie musisz się obawiać złych decyzji, jednak tylko pod warunkiem, że będziesz bacznie słuchał swojej intuicji, która na pewno Cię nie zwiedzie. Szukaj nowych bodźców – nawet pozornie nieciekawe oferty mogą okazać się czymś, co będzie dla Ciebie wyzwaniem dającym zawodowe i osobiste spełnienie. Pluto przestrzega, byś strzegł się jednak konfliktów i sporów ze współpracownikami i szefostwem – mogą one zaszkodzić Twojej reputacji.

W domowych pieleszach zodiakalne Raki znajdą spokój i odprężenie. Zapowiada się utrzymanie zeszłotygodniowych trendów – życie z nimi w dalszym ciągu będzie przebiegało bez konfliktów, a wyrozumiałość domowników wywrze na Rakach ogromne wrażenie. Nie spoczywaj jednak na laurach, bowiem Twoje środowisko wymagać będzie nieco większej uwagi niż zwykle. Powiększające się sterty ubrań, czy rozrabiający domowy zwierzak dadzą Ci się we znaki. Nie zmienia to jednak faktu, że Słońce zadba o Twoją kondycję, dzięki czemu codzienne wyzwania staną się dla Ciebie błahostką. Gwiazdy nie będą co prawda tak przychylne jak w ostatnim czasie, jednak Raki w dalszym ciągu nie będą mogły narzekać na brak okazji do nawiązania trwałych, partnerskich relacji. Raki w związkach nie powinny zbaczać z dotychczasowego kursu – jednak pamiętaj: Wasze szczęście nie zależy wyłącznie od Ciebie.

 

 

Juliusz Zawłocki
astrolog Astro.pl
 

LEW 23.07 - 22.08 (20.10.2014 - 26.10.2014)

lew-znakNowy tydzień dla zodiakalnych Lwów będzie czasem obfitym w nowe problemy, jednak nie zabraknie w nim także czasu na zadbanie o siebie i zapewnienie sobie dużej dozy rozrywki. Po wyjątkowo korzystnym astrologicznie czasie Lwy będą musiały mimo wszystko zejść na Ziemię i znowu, w pocie czoła próbować sprostać trudom codzienności.

Wszystko wskazuje na to, że zbliża się trudniejszy okres w życiu zawodowym. Niewątpliwie nie będziesz już z takim impetem gnał w stronę kariery, natomiast nie oznacza to, że zabraknie okazji, czy możliwości aby móc się wykazać. Mimo, że zbawienne działanie Słońca dobiega końca, przez co Twój zapał nieco osłabnie, ambicja i duma nie pozwoli Ci dać za wygraną. Saturn czuwa bowiem nad Twoim poczuciem obowiązku – jego wpływ na Twój stosunek do otoczenia będzie bardzo odczuwalny. Doda Ci przebojowości i werwy. Uważaj – może się to spotkać z dezaprobatą Twoich przełożonych, co mimo Twoich wysokich wyników może nadać niewłaściwy tor Twojej karierze i nieco zepchnąć z piedestału. Twoja sytuacja zawodowa jednak nie odbije się na Twoich obecnych finansach.

Twoje samopoczucie, za sprawą Marsa, nieco osłabnie. Zodiakalne Lwy, po okresie wielkich – małych przemian w swojej osobistej przestrzeni, zwrócą się ku swojemu wnętrzu jeszcze głębiej niż zwykle. Może dopaść Cię błogie lenistwo, które jednak nie będzie dla Ciebie na dłuższą metę zbyt korzystne – nikt bowiem nie zna Ciebie tak dobrze, jak Ty sam, zatem tylko Ty będziesz potrafił dostosować swoją przestrzeń do własnych oczekiwań – do porządku i ładu. Zadbaj o to – teraz chaos nie jest dla Ciebie wskazany.

W miłości bez zmian. Zodiakalne Lwy nie będą mogły narzekać na brak okazji do zawarcia ciekawych znajomości. Wenus w dalszym ciągu czuwa nad Twoimi miłosnymi podbojami. Nie wdawaj się jednak w żadne romanse, mogą się one okazać zdradliwymi pułapkami. Lwy w związkach powinny wykazać się większym zrozumieniem w stosunku do swoich partnerów, gdy jednak pewne są swego, nie powinny pozwolić wejść sobie na głowę. Tydzień zakończy się jednak pozytywnym akcentem.

 

Juliusz Zawłocki
astrolog Astro.pl
 

PANNA 23.08 - 22.09 (20.10.2014 - 26.10.2014)

panna-znakZodiakalne Panny czeka udany i dostatni tydzień. Planety otaczają Cię czułą opieką, jednak przez nawał obowiązków, jakie przypadną Ci teraz w udziale możesz poczuć osłabienie, co sprzyjać będzie infekcjom. Pozycja Marsa sugeruje przeznaczyć każdą wolną chwilę na odpoczynek.

Jeśli masz do dyspozycji niewykorzystany urlop – spakuj się, wykup wycieczkę i pędź naładować akumulatory. Jowisz w półsekstylu sprzyja Ci teraz w podróżach. Jeśli jednak musisz spędzić najbliższe dni w pracy – przygotuj się do stoczenia bardzo trudnej walki z własnym lenistwem. Słońce w półsekstylu dostarczy Ci odwagi w podejmowaniu zawodowych wyzwań, postaraj się jednak, by Twoje wybory nie były zbyt brawurowe. W tym tygodniu staranniej, niż zwykle uważaj na wszystko, co mówisz w pracowniczym gronie, ponieważ Twoje uwagi mogą zostać zrozumiane opacznie, co przysporzy Ci wrogów. Szczęście sprzyja Ci w sprawach finansowych, koniec miesiąca przyniesie nowe wieści w sprawie sprzedaży nieruchomości. Możesz też spróbować sił w grach loteryjnych – Neptun w opozycji wpływa dodatnio na Twoją intuicję. Pluton każe uwierzyć w siebie – więc kto wie, może tym razem się uda?

W kontaktach z najbliższymi nie zachowuj się ze zbytnią rezerwą. Mur, który dzieli Ciebie i Twoją rodzinę uda się rozbić tylko przez szczerą rozmowę o swoich potrzebach. Koniunkcja Wenus sugeruje, by uwagą otoczyć w najbliższych dniach niecierpiące zwłoki prace domowe – później może nie wystarczyć Ci czasu, a niedoróbki będą Cię irytować jeszcze przez długie miesiące. W tym tygodniu zwróć uwagę na swoje zdrowie, możesz uniknąć dość poważnych kłopotów, jeśli już teraz poddasz się diagnostyce. Nie zapominaj też o potrzebach ciała – nie oszczędzaj na kosmetykach i zabiegach upiększających. Tym bardziej, że to inwestycja, która przyda Ci się także w życiu intymnym – Wenus zwiastuje nowe znajomości. Tydzień w związkach pod opieką Jowisza również należeć będzie do bardzo udanych.

 

 

Juliusz Zawłocki
astrolog Astro.pl
 

WAGA 23.09 - 22.10 (20.10.2014 - 26.10.2014)

waga-znakDominacja Wagi wśród znaków zodiaku dobiega końca – przez co zodiakalne Wagi poczują się nieco znużone i znudzone codziennością i zaczną szukać rozrywek. Na szczęście kompanów do poszukiwania przygód w najbliższych dniach Ci nie zabraknie, a swoje ostatnie chwile przywództwa wykorzystasz do świetnej zabawy.

Pamiętaj jednak, by rozrywkowy nastrój nie odbił się niekorzystnie na Twoich sprawach zawodowych. Jowisz przypomina, by nie rzucać słów na wiatr i wywiązywać się z podjętych zobowiązań. Od tego zależy Twoja reputacja i dalsza pozycja w firmie. Możesz być niemal pewny, że żaden Twój błąd nie przemknie w firmie bez echa, dlatego musisz się ich wystrzegać. Uran zwiastuje nowe zadania, być może wynikające z awansu. Jeśli ma się dzięki temu poprawić Twoja sytuacja materialna przyjmij każdą dodatkową propozycję – przez najbliższe tygodnie skupiać będziesz się głównie na pracy, więc poradzenie sobie z dodatkowymi obowiązkami nie będzie żadnym wyczynem. Jeśli chodzi o sprawy finansowe, Mars radzi uzbroić się w cierpliwość, zanim będziesz się cieszyć obfitością zesłaną przez Niebiosa w niedalekiej przyszłości.

Zadbaj o swoją kondycję. Wieczory z czekoladą i książką, choć bardzo przyjemne – nie wpływają dobrze na Twoją sylwetkę. Mars w sekstylu radzi zadbać również o odporność na infekcje, gdyż teraz będziesz narażony na nie szczególnie. W kontaktach z domownikami najbliższe dni sprzyjać będą łagodzeniu sporów. Również wśród przyjaciół wiele kwestii zostanie wyjaśnionych, co uzdrowi Wasze relacje – o to zatroszczy się Wenus w półsekstylu. Pluton radzi zwrócić uwagę na administracyjną sytuację posiadanych lub dzierżawionych nieruchomości. Gwiazdy zapowiadają dobry tydzień również w sprawach uczuciowych – Merkury pozwoli poznać osoby, które zachwycą intelektem. Wenus blisko Twojego znaku obdarza Cię powabem i czyni atrakcyjnym na rynku singli. Wagi w związkach czeka tydzień pod znakiem chwilowych rozstań i tęsknoty. Nie rozpaczaj – chwila odpoczynku od siebie bardzo dobrze Wam zrobi.

 
Juliusz Zawłocki
astrolog Astro.pl
 

SKORPION 23.10 - 21.11 (20.10.2014 - 26.10.2014)

skorpion-znakZodiakalne Skorpiony przywitają nowy tydzień w świetnym nastroju, a ten przez najbliższe kilka dni nie będzie chciał ich opuścić. Dobra passa będzie trwać jeszcze w najbliższym okresie czasu, nie trać więc czasu i korzystaj z okazji, jakie podsyła Ci los, bo mogą się one więcej nie powtórzyć. Skorpiony znajdą również chwilę na zajęcie się sobą i skupienie na sprawach duchowych.

Dobra passa nie opuści Skorpionów w kwestiach zawodowych. Jeśli słuchasz intuicji, nie musisz bać się kroków w przód, w wydawałoby się, nieznane sobie obszary zawodowych możliwości. Czas, w którym ryzyko nie popłaca, tak więc łap byka za rogi kiedy tylko nadarzy się okazja – teraz propozycje, które się pojawią mogą tylko wzbogacić Twój i tak dobry już warsztat. Nieprzerwanie zbawienna aura Merkurego niewątpliwie pozytywnie wpłynie na Twoje poczynania, a być może pojawi się możliwość zmiany miejsca pracy, bądź zrobienia dużego wrażenia na dotychczasowych przełożonych. Korzystaj z pomyślnej pozycji gwiazd – one teraz gwarantują Ci sukces!

Skorpiony, zmęczone i często rozdrażnione nawałem pracy będą poszukiwały chwil tylko dla siebie. Wciąż korzystny wpływ Marsa zacznie odczuwalnie słabnąć, jednak będzie wciąż silnie wspomagał Twoją zdolność regeneracji. Mimo braku zrozumienia wśród domowników, na których to spadnie cały obowiązek utrzymania ładu i porządku w domowym zaciszu, nie pozwolisz sobie na nawet odrobinę wysiłku, spoczywając na wygodnej kanapie. Warto spędzić trochę czasu przy dobrej książce, czy odprężającym seansie filmowym.

Przez wpływ Neptuna, Twoja mocno pobudzona intuicja nie pozwoli Ci z pewnością na przeoczenie wartościowych ludzi, którzy przewiną się w tym czasie w pobliżu. Co prawda czas ten nie będzie sprzyjać romansom, ale Wenus spowoduje, że Twoje oczy zwrócą się na osobowość i charakter, a osób spełniających Twoje wygórowane wymagania wokół Ciebie nie zabraknie. Skorpiony w związkach nie powinny pozwolić ponieść się emocjom. Może to spowodować niepotrzebne spięcia i nieporozumienia.

 

Juliusz Zawłocki
astrolog Astro.pl
 

STRZELEC 22.11 - 21.12 (20.10.2014 - 26.10.2014)

strzelecSaturn będący teraz w półsekstylu nie będzie sprawiał, że łatwo będzie można Cię wyprowadzić z równowagi. Równocześnie ta pozycja planety radzi liczyć się ze zdaniem ważnych w Twoim życiu osób. Siłą, jaką odnajdziesz w spokoju pokonasz niejedną przeciwność losu, jaką spotkasz na swojej drodze w nadchodzących dniach. Uran sprawi, że łatwiej wprowadzisz w życie kilka planowanych zmian, a trygon Plutona – ułatwi realizowanie planów i postanowień. Czeka Cię więc dość dobry tydzień.

O Twoje życie zawodowe dba teraz Merkury, który znajduje się w sekstylu. Nie wahaj się teraz brać na siebie większej ilości obowiązków, jeśli tylko wiąże się to z odpowiednia gratyfikacją finansową. Powściągnij emocje, ponieważ zdradzanie zarówno swoich firmowych sympatii, jak i antypatii może niekorzystnie odbić się na Twoich służbowych kontaktach. Pluton w półsekstylu pozwoli teraz wyciągnąć wnioski z błędów popełnionych w przeszłości, co wpłynie pozytywnie na teraźniejszą sytuację zawodową. Przypływ pieniędzy będący nagrodą za Twoje zaangażowanie i poświęcenie będzie Twoim udziałem już na początku kolejnego tygodnia – to tym bardziej powinno motywować Cię do sumiennej pracy.

Wenus sprawi, że cieszyć się będziesz teraz wyjątkowym wsparciem przyjaciół – będą przy Tobie na każde życzenie. Ustawienie Urana sprzyja remontom i porządkom – domownicy z zapałem wezmą się do roboty – nie wymiguj się i Ty. Weekend możesz wykorzystać na wizytę u dawno niewidzianych krewnych – Merkury sprzyja mądrym dyskusjom, masz szansę zażegnać konflikty i wyjaśnić nieporozumienia. W miłości znalezienie kogoś wartościowego może Ci utrudniać narcyzm, do którego masz ostatnimi czasu skłonności. Spuść z tonu i staraj się być sobą, a nie będziesz musiał długo czekać na pojawienie się potencjalnych partnerów. Żyjące w stałych związkach Strzelce mogą narzekać na zaborczość ze strony swoich partnerów. Na wszelki wypadek nie stwarzaj teraz nawet cienia powodów do zazdrości.

 

 Juliusz Zawłocki
astrolog Astro.pl

 

 

 

KOZIOROŻEC 22.12 - 19.01 (20.10.2014 - 26.10.2014)

koziorozec-znakSłońce w Wadze sprawia, że jesteś teraz bardziej ożywiony i weselszy, co przełożysz na małe i spore sukcesy w nadchodzących dniach. Przebojowość, jaką teraz obdarzają Cię gwiazdy sprawi, że wszystko stanie się łatwe i osiągalne. Jeśli powstrzymasz nerwy i nie dasz się porwać energii płynącej z Marsa, unikając wszelkich konfliktów – ten tydzień będzie dla Ciebie szalenie udany.

W życiu zawodowym zapowiada się początek zastoju, pracy będzie coraz mniej, a wszystkie zadania wymagające większego skupienia i nakładu sił przyjdą dopiero na początku następnego miesiąca. Kwinkunks Jowisza może również sprawić, że napłyną nowe, intratne propozycje. Warto przejrzeć wizytownik i kalendarz. Możliwe, że masz tam zapisany kontakt do kogoś, o kim zapomniałeś, a odnowienie przyjaznych stosunków z tą osobą przyczyni się korzystnie dla twojej kariery. Jowisz sprzyja Ci, więc nie obawiaj się wykonania telefonu. Mars ostrzega przed konfliktami – przemyśl wszystko dwa razy zanim cokolwiek powiesz, by uniknąć nieprzyjaznej atmosfery w firmie. Od połowu tygodnia sprawy finansowe zaczną układać się o wiele lepiej, niż do tej pory. Pokonasz przeciwności urzędowe, które zagradzały Ci drogę do fortuny.

Dom wyda Ci się bardzo zaniedbany i zagracony. Może rzeczywiście masz za dużo rzeczy? Przejrzyj szafy i pozbądź się wszystkiego, czego nie potrzebujesz. Kwadratura Słońca pozwoli szybko uporać się z porządkami. Nawet najmniejsze zmiany w aranżacji domowej przestrzeni będą Cię teraz satysfakcjonować jak nigdy. Spędź więcej czasu z rodziną i przyjaciółmi - Merkury sprzyja wspólnym wycieczkom i grom zespołowym.

W miłości możesz nie być zadowolony z ilości godnych uwagi osób dostępnych w najbliższym otoczeniu. Może warto sięgnąć do starych notesów, możliwe, że ktoś z przeszłości nadal na Ciebie czeka. Wenus sprzyja Twojej atrakcyjności, możesz to teraz wykorzystać, by przyciągnąć miłość w codziennych, rutynowych sytuacjach. W związkach tydzień minie harmonijnie i bez żadnych zgrzytów. Wykorzystaj sprzyjająca aurę, aby wyjaśnić nieporozumienia, które pozostają dla Was kością niezgody.

 

 

Juliusz Zawłocki
astrolog Astro.pl
 
 

astrokameraKontakt · Regulamin · Wymagania techniczne · Reklama · Wróżki SMS · Mapa strony · Partnerzy
Ta strona używa cookie,  w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Używając ciasteczek w ten sposób nigdy nie identyfikujemy tożsamości użytkowników na podstawie informacji przechowywanych w ciasteczkach. Więcej.

© 2000-2014 Wydawnictwo Phoenix Press | Bauer Media Group
Projekt i realizacja: slyks.pl