RSS powiększ litery pomniejsz litery
astro.pl

Wróżby interaktywne

Tygodniowy

BARAN 21.03 - 19.04 (01.09.2014 - 07.09.2014)

baran-znakDzięki nadchodzącemu trygonowi Plutona i Słońca Barany poczują przypływ energii i zapragną popchnąć do przodu przebieg spraw, którymi się teraz zajmują. Warto pamiętać, by w tym tygodniu nie ulegać presji otoczenia, Merkury z Plutonem w kwadraturze mogą sprawić, że finalizacja niektórych działań nie przebiegnie gładko – rób wszystko tak, jak czujesz.

W pracy wraz z końcem wakacji przybędzie Ci nieco obowiązków, jednak sumiennością zaskarbisz sobie względy przełożonych. Pojawić może się propozycja awansu lub okoliczności sprzyjające dyskusjom na temat podwyżki – na realizację zapewnień przyjdzie Ci poczekać do drugiej połowy miesiąca. Poszukujący pracy powinni baczniej przyjrzeć się ofertom, które na pierwszy rzut oka wydają się nieciekawe – może warto jednak umówić się na rozmowę?

Słońce w znaku Panny znakomicie wpływa na Twoje zdrowie. Może warto dobrą formę wykorzystać do aktywnego wypoczynku? Nie planuj w swoim życiu rewolucji – przechodzenie na aktywny, zdrowszy tryb życia najlepiej przeprowadzać małymi kroczkami. Mars strzeże Cię przed konfliktami w gronie rodziny i znajomych – trzymaj nerwy na wodzy, czasem wystarczy powiedzieć jedno słowo za dużo, by zburzyć komuś spokój na wiele miesięcy. W połowie tygodnia nadejdą niepokojące wieści na temat dalszych krewnych, być może trzeba będzie komuś pomóc.

W pierwszych dniach tygodnia sprzyja Ci Wenus w trygonie, przez co podboje miłosne okażą się dziecinnie proste, a Ty nie opędzisz się od adoratorów. Zwróć jednak uwagę na osoby, z którymi łączy Cię coś w życiu(praca, sąsiedztwo itp.) ponieważ właśnie te relacje mogą rozkwitnąć. W miłości będziecie darzyć partnera niespotykanym zaufaniem.

Do 14 września nie podejmuj istotnych decyzji w sferze finansów. Wydawaj rozsądnie, a niczego nie będzie Ci teraz brakowało.

 

Juliusz Zawłocki
astrolog Astro.pl
 

BYK 20.04 - 20.05 (01.09.2014 - 07.09.2014)

byk-znakMars będący teraz w opozycji nie będzie sprawiał, że łatwo będzie można Cię wyprowadzić z równowagi. Siłą, jaką odnajdziesz w spokoju pokonasz niejedną przeciwność losu, jaką spotkasz na swojej drodze w nadchodzących dniach. Uran sprawi, że będziesz bardzo kreatywny, a trygon Plutona – ułatwi realizowanie planów i postanowień. Czeka Cię więc dość dobry tydzień.

W pracy postaw na swoje atuty – aura planet ułatwi Ci ich uwydatnienie, przez co łatwiej zdobędziesz poparcie osób decyzyjnych w kwestii Twojej dalszej kariery. Merkury ostrzega przed zaległościami – pilnuj swoich zobowiązań. Nie licz w tym tygodniu na jakiekolwiek bonusy pieniężne – na to przyjdzie jeszcze poczekać. Poszukujący pracy powinni przejrzeć swoje stare aplikacje – być może przegapiłeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną. Spróbuj odświeżyć sprawę – dzięki Merkuremu zbliżysz się do upragnionej posady.

W pierwszej połowie tygodnia cieszyć będziesz się wyśmienita formą i świetnym samopoczuciem – wykorzystaj to na aktywny wypoczynek w gronie rodziny. W czasie opozycji Marsa (po 2 września) zaleca się stronienie od alkoholi i tłustych pokarmów – Twój organizm będzie Ci wdzięczny. Trzymaj się z daleka od sporów, zburzą Ci jedynie spokój, a Twoje stanowisko nie będzie dla nikogo odgrywało wielkiej roli.

W miłości sprzyja Ci szczęście dzięki trygonowi Wenus(po 5 września). Druga połowa tygodnia przyniesie flirty i przygody. Otwórz oczy szeroko, możliwe, że to, o czym marzysz jest na wyciągnięcie ręki. Być może jest to ktoś, na kogo nigdy nie zwracałeś uwagi. W związkach romantycznie i zmysłowo – nic nie popsuje sielanki. Staniesz się bardziej wyrozumiały, co z pewnością doceni Twój partner.

Dobry tydzień na zawieranie umów biznesowych i pomnażanie oszczędności – zaufaj swojemu sprytowi i inwestuj – Merkury Cię wspiera.

 

Juliusz Zawłocki
astrolog Astro.pl
 

BLIŹNIĘTA 2.05 - 21.06 (01.09.2014 - 07.09.2014)

bliznieta-znakSłońce w Pannie nastraja zodiakalne Bliźnięta do refleksji na temat życia osobistego. Prywatne sprawy zdominują najbliższe dni, będziesz nieco wycofany z życia towarzyskiego i rodzinnego. To ostatnie chwile na porządki – pospiesz się – dopiero, kiedy uporządkujesz swoje bieżące relacje i zobowiązania Planety będą w stanie Ci pomóc.

W pracy liczyć się będzie bardziej Twój zapał, niż wyniki. Znużenie, jakie teraz poczujesz niestety nie będzie sprzyjać biciu rekordów. Przetrwaj ten tydzień starając się nie podpaść – w następnych dniach będzie dużo lepiej. Mars radzi unikać konfliktów i nie zdradzać zbyt wielu szczegółów spoza życia zawodowego. Zwróć uwagę, czy zbyt wiele osób nie ma dostępu do Twoich danych personalnych – ktoś nieżyczliwy skory będzie je teraz niecnie wykorzystać. Poszukującym pracy szczęście zacznie sprzyjać po 14 września, warto jednak już teraz zintensyfikować działania mające na celu znalezienie pracy.

Wenus sprawi, że cieszyć się będziesz teraz wyjątkowym wsparciem przyjaciół – będą przy Tobie na każde życzenie. Ustawienie Urana sprzyja remontom i porządkom – domownicy z zapałem wezmą się do roboty – nie wymiguj się i Ty. Weekend możesz wykorzystać na wizytę u dawno niewidzianych krewnych – Merkury sprzyja mądrym dyskusjom, masz szansę zażegnać konflikty i wyjaśnić nieporozumienia.

W miłości przeszkadzać Ci będzie nieufność, jakiej teraz nabierzesz do potencjalnych kandydatów. Na nowe znajomości może nie być teraz czasu, ale śmiało możesz rozwijać te, w które już wszedłeś – Jowisz Ci w tym pomoże. Sekstyl Urana sprzyja cementowaniu i uzdrawianiu relacji w związkach – czas zdobyć się na poważną rozmowę. Otwórz się na dialog – zacznij słuchać.

Dobry czas na inwestycje to dzień 8 września, wtedy Neptun uśmiechnie się do Ciebie i podsunie dobre pomysły.

 

Juliusz Zawłocki
astrolog Astro.pl

 

 

 

RAK 22.06 - 22.07 (01.09.2014 - 07.09.2014)

rak-znakSłońce w Pannie sprawia, że jesteś teraz bardziej ożywiony i weselszy, co przełożysz na małe i spore sukcesy w nadchodzących dniach. Przebojowość, jaką teraz obdarzają Cię gwiazdy sprawi, że wszystko stanie się łatwe i osiągalne. Jeśli powstrzymasz nerwy i nie dasz się porwać energii płynącej z Marsa, unikając wszelkich konfliktów – ten tydzień będzie dla Ciebie szalenie udany.

W pracy nadejdzie czas na podjęcie wiążących decyzji w kwestiach dalszej kariery – zaufaj sobie i postąp wg własnych przeczuć. Dobry tydzień na pracę w terenie – korzystaj z każdej okazji do pracy w delegacji, Merkury sprzyja również terenowym szkoleniom, Twoje biurowe problemy skurczą się przez odległość, dzięki czemu szybciej znajdziesz wszelkie rozwiązania. Pod koniec tygodnia strzeż się biurowej burzy i nie zabieraj w niej głosu – wszystko, co powiesz obróci się na Twoją niekorzyść.

Nie zaniedbuj obowiązków domowych – bliscy mogą nieprzyjemnie wytykać Ci Twoje lenistwo. Będziesz musiał jakoś pogodzić prace domowe z życiem towarzyskim, które w tym tygodniu może okazać się niebywale bogate. Nie zaniedbuj przyjaciół i staraj się proponować pomoc zawsze, kiedy uznasz to za stosowne. W połowie tygodnia niespodziewane nowiny od dalszych krewnych lub znajomych – zaproszenie na ważną uroczystość. Nie zaniedbuj zdrowia i nie unikaj badań oraz wizyt kontrolnych.

W sprawach uczuć możesz poczuć chwilowy zastój i znużenie intensywnymi przeżyciami ostatnich tygodni. Jeśli liczysz na nowe znajomości uzbrój się jeszcze w cierpliwość. W związkach mogą dać się Wam we znaki różnice temperamentów.

W finansach przełom dzięki rzadkiemu ustawieniu Jowisza i planetoidy Pallas. Jednorazowy, pokaźny przypływ gotówki lub – dodatkowy, stały dochód. Już niedługo zrealizujesz jedno z bardziej kosztownych marzeń.

 

 

Juliusz Zawłocki
astrolog Astro.pl
 

LEW 23.07 - 22.08 (01.09.2014 - 07.09.2014)

lew-znakSaturn w kwadraturze sprawi, że zodiakalne Lwy będą konsekwentne i wytrwałe w realizacji przedsięwziętych planów. Dzięki sprzyjającej aurze będziesz bardzo skuteczny w załatwianiu trudnych spraw urzędowych i formalnych, świetnie sprawdzisz się w negocjacjach i będziesz wszędzie błyszczał światłym umysłem i erudycją.

Słońce w pracowitej Pannie sprawi, że nie będziesz mieć żadnych kłopotów związanych z karierą zawodową. Pracuj sumiennie i nie trać czasu na poznawanie świeżych biurowych plotek. Planuj rozsądnie swoje zadania i nie rozstawaj się z terminarzem, co pozwoli uniknąć Ci zaległości. Pamiętaj, że pośpiech jest Twoim wrogiem – nie musisz się martwić o to, że nie wystarczy Ci czasu. Poszukującym pracy może ziścić się marzenie o dochodowej i rozwojowej pracy, użyj swoich rozległych kontaktów.

W domu korzystaj ze sprzyjających okoliczności i pozałatwiaj odkładane przez wakacje sprawy. Teraz uporasz się z wieloma zadaniami, na które wcześniej nie miałeś czasu, a Planety dodatkowo sprzyjać będą Ci w działaniach mających na celu pomoc Twoim najbliższym. Niesamowita komunikatywność pomoże Ci również otrzymania wszystkiego, czego będziesz potrzebować od sąsiadów i przyjaciół – teraz będą się Ciebie słuchać i wypełnią każdą prośbę. Nie próbuj z tego jednak korzystać częściej, niż będzie to konieczne.

W miłości Twoje wygodnictwo każe Ci odrzucać zaloty osób, z którymi życie wiązałoby się z koniecznością zmian w Tobie. W pierwszych dniach września jednak Wenus przynieść Ci może znajomość, z której być może wykluje się coś poważnego. Korzystaj z powodzenia i nie zamykaj się na przelotne flirty – mimo, że lato minęło, zmysły nadal szaleją. W związkach odrodzenie żaru i namiętności – dobry moment na planowanie poczęcia.

Merkury patronuje Ci teraz w działaniach finansowych – zorientuj się w możliwościach, niebawem przyjdzie czas na decyzje.

 

Juliusz Zawłocki
astrolog Astro.pl
 

PANNA 23.08 - 22.09 (01.09.2014 - 07.09.2014)

panna-znakPanny za sprawą Słońca w ich znaku będą tryskać energią i humorem. Z radością wprowadzą do życia nieco świeżości. Sprawy wydadzą się teraz o wiele łatwiejsze, a problemy – mniejsze i do pokonania.

Masz szansę na realizację najbardziej karkołomnych przedsięwzięć w pracy, musisz tylko odważyć się i zacząć działać. Na początku tygodnia możliwe trudne rozmowy, z których jednak uda Ci się pomyślnie wybrnąć. Nie broń się przed dodatkowymi obowiązkami, ale tylko takimi, które przełożą się na Twój rozwój. Po 5 września, kiedy Wenus zagości w Twoim znaku dobra passa sprzyjać będzie zarówno Pannom na etacie, jak i tym, które jeszcze etatu szukają.

W domu nie licz na taryfę ulgową – sprawy, które teraz się spiętrzą zajmą Ci większą część wolnego czasu. Na szczęście będziesz się teraz cieszyć wspaniałą formą, a energii będziesz mieć teraz tyle, że można będzie góry przenosić. Nie zwracaj uwagi na małe niedogodności – niepotrzebnie zburzą Ci spokój. W połowie tygodnia zainwestuj nieco czasu i pieniędzy w zakupy – w czasie porządków przekonasz się, że szafa świeci pustkami, a półkę z kosmetykami trzeba natychmiast uzupełnić. Jowisz będzie czuwać, byś się nie zagalopował.

W miłości wolne Panny poczują teraz przypływ atrakcyjności, a przebojowość, jaką obdarzy je Wenus pozwoli zwrócić na siebie wzrok kogoś, od kogo tego oczekujesz. Nie zadowalaj się byle czym, teraz możesz dostać wszystko, na co zasługujesz. W związkach Panny nastawione będą romantycznie, przez co zbliżą się do swoich partnerów. Mars sprawi, że poczujecie przypływ libido, przez co pierwsze chłodne wieczory będą spędzone w przyjemny sposób.

W finansach póki co deficyty. Z końcem tygodnia sytuacja zacznie się miarowo polepszać. Możliwe dodatkowe zlecenie, zastanów się jednak, czy masz na to odpowiednią ilość czasu.

 

 

Juliusz Zawłocki
astrolog Astro.pl
 

WAGA 23.09 - 22.10 (01.09.2014 - 07.09.2014)

waga-znakWagi w pierwszych dniach września będą pochłonięte własnymi myślami, przez co wycofają się nieco z życia do prywatnej przestrzeni. Czas sprzyja Ci teraz we wszelakich podsumowaniach, przyjmij to z wdzięcznością i wykorzystaj okazję, by uczynić swoje życie lepszym i przyjemniejszym.

W kwestiach kariery pamiętaj, że ostrożności nigdy za wiele. Przyjmuj nowe obowiązki z ciekawością i pozytywnym nastawieniem. Unikaj konfliktów, szczególnie, jeśli będziesz miał występować w czyjejś obronie – Mars sprawi, że nie uda Ci się nikogo wybawić z opresji, a jeszcze możesz sam narazić się na przykre konsekwencje. Nie dziel się ze współpracownikami nowymi pomysłami, bo gotowi są je podkraść i przypisać sobie Twoje zasługi. Poszukujący pracy mogą zauważyć, że same nie wiedzą, do czego zmierzają – zastanów się, czego naprawdę chcesz, a łatwiej Ci będzie to osiągnąć.

W obowiązkach domowych postaw na dobre planowanie, dzięki któremu uda Ci się uniknąć ogólnego rozgardiaszu. W kontaktach z najbliższymi miarkuj słowa, bo nie uda Ci się inaczej uniknąć nieprzyjemnych starć, które mogą zaowocować popsutą atmosferą do połowy miesiąca. Z serdecznością przyjmij każdy przejaw zainteresowania ze strony znajomych i przyjaciół – możesz potrzebować ich pomocy w najbliższych miesiącach.

W miłości zrób konieczne remanenty – ostatnio działo się na tyle, że możesz czuć zagubienie. Po 5 września Wenus ześle nowe, obiecujące znajomości, jesień w sprawach uczuć będzie bardzo intensywna i korzystna. W związkach otwórz się na propozycje ze strony partnera i obdarz go większym zaufaniem w sprawach cielesności – na pewno nie pożałujesz.

Planując tygodniowy budżet wiedz, że nie unikniesz niespodziewanych wydatków. Poprawa w finansach nadejdzie, ale jeszcze trochę cierpliwości.

 
Juliusz Zawłocki
astrolog Astro.pl
 

SKORPION 23.10 - 21.11 (01.09.2014 - 07.09.2014)

skorpion-znakPierwsze dni września zapoczątkują u Strzelców czas wielkich zmian. Sekstyl Słońca podsunie Ci mnóstwo dobrych pomysłów, a koniunkcja Saturna pozwoli śpiewająco zdać ważne, życiowe egzaminy. Czeka Cię więc bardzo dobry tydzień – nabieraj wiatru w żagle i działaj.

Zanim Mars wkroczy w znak Strzelca (14 września) możesz czuć się nieco zmęczony, odnotujesz też kłopoty z koncentracją – unikaj zadań, które wymagają wielkiego skupienia i precyzji – starczy na nie czasu, kiedy Twój stan ducha się trochę polepszy. Nie próbuj teraz bić rekordów wydajności, bo ucierpi na tym Twoje zdrowie. Unikaj pracy w zespole, ponieważ możesz na niej stracić – inni przypiszą sobie Twoje zasługi. Stań na straży swoich sekretów – przede wszystkim tych zawodowych. Możliwe, że w połowie tygodnia odbędzie się spotkanie, na którym poznasz kogoś, z kim będziesz współpracować. Zrób wszystko, by wypaść jak najlepiej.

Domownicy mogą nieco narzekać na Twoje ciągłe nieobecności w domu. Postaraj się spędzać w nim nieco więcej czasu i nie wymiguj się od obowiązków. Tydzień sprzyja spotkaniom w gronie przyjaciół, korzystaj z zaproszeń – unikaj jednak konfliktów, możesz nie zdołać się wybronić, kiedy dojdzie już do nieporozumienia. Zadbaj o swoje zdrowie, jesteś teraz narażony na przeziębienia i infekcje. Nie żałuj sobie czasu na rekonwalescencje, kiedy już do nich dojdzie.

Teraz nie w głowie będą Ci nowe flirty i przygody, będziesz mieć ochotę zająć się innymi aspektami życia. Doświadczenie w sprawach damsko-męskich w ostatnim czasie przyda się, kiedy będzie potrzeba występować jako mediator w małżeńskich konfliktach kogoś z bliskiego otoczenia. W związkach przyjdzie czas i ochota na rozrywki – bawcie się dobrze razem.

Na finansowe górki przyjdzie chwile poczekać, ale stan Twojego budżetu wcale nie jest zły.

 

Juliusz Zawłocki
astrolog Astro.pl
 

STRZELEC 22.11 - 21.12 (01.09.2014 - 07.09.2014)

strzelecStrzelce będą teraz cieszyć się szacunkiem ze strony otoczenia, Twoje doświadczenie i wiedza zostanie doceniona, a wszyscy będą chcieli korzystać z Twoich rad. Słońce w kwadraturze zapowiada, że czeka Cię mnóstwo sukcesów we wszystkich sferach życia – wspaniała aura, tylko korzystać.

W pracy czeka cię tydzień pełen wyzwań i niespodzianek. Merkury sprzyja teraz poszerzaniu wiedzy z wszelkich dziedzin, jak również - podnoszeniu zawodowych kwalifikacji. Wykorzystaj każdą szansę, by dowiedzieć się czegoś nowego – dzięki ciekawości, jaką wzbudzą kwadratury planet przychodzić Ci to będzie z wielką łatwością. W pierwszej połowie tygodnia unikaj rozmów na temat swoich zaległości i staraj się je jak najszybciej nadrobić – w przeciwnym razie nagrabisz sobie u przełożonych. Poszukujący posady przekonają do siebie pracodawców swoim profesjonalizmem – przygotuj się dobrze do rozmów kwalifikacyjnych, a wszystko pójdzie jak z płatka.

Nie zapominaj o potrzebach swojego organizmu – zapewniaj mu odpowiednią ilość snu i zbilansowaną dietę – wszelkie zaniedbania w tym wymiarze wpłyną niekorzystnie na stan Twojego zdrowia. Aktywny wypoczynek będzie w tym tygodniu najbardziej wskazanym, by w krótkim czasie regenerować siły – Mars sprzyja Ci w uprawianiu sportu, nie podchodź do treningów jednak wyczynowo, a czysto rekreacyjnie. W gronie rodziny i przyjaciół często stawać będziesz w roli rozstrzygającego spory – doradzaj, ale nie wywyższaj się, bo szybko spadniesz z pantałyku.

Tydzień nie sprzyja rozwojowi miłosnych sytuacji – będziesz tak zaabsorbowany zawodowym życiem, że nie będziesz potrafić myśleć i mówić o niczym innym. Rozmowy o pracy nie wpłyną pozytywnie na Twoje miłosne podboje. Strzelce w związkach powinny wziąć w swoje ręce sprawy finansów – Tobie przyjdzie to łatwiej, niż partnerowi.

 

 Juliusz Zawłocki
astrolog Astro.pl

 

 

 

KOZIOROŻEC 22.12 - 19.01 (01.09.2014 - 07.09.2014)

koziorozec-znakPozytywne nastawienie do świata będące wynikiem sprzyjającej kosmicznej aury sprawi, że Koziorożce będą bardziej kontaktowe i ugodowe. Dzięki temu wszystko pójdzie po ich myśli.

Trygon Słońca sprawi, że wpadniesz na dobre pomysły w życiu zawodowym. Nie odkładaj ich realizacji, po 5 września Merkury sprzyja podejmowaniu ambitnych zadań. Twoja odporność na stres spodoba się przełożonym i mogą z tego wyniknąć poważne propozycje. Jeśli będziesz zmuszony reprezentować interesy pracodawcy na forum – przyłóż się do przygotowań wystąpienia. Musisz pokazać się z jak najlepszej strony. Unikaj nieprzychylnych osób – będą w stanie zaszkodzić Ci teraz o wiele bardziej, niż zwykle. Od 2 września otworzą się możliwości zmiany stanowiska na wyższe lub ciekawsze.

Twój dom teraz będzie szczególnie otwarty na znajomych i przyjaciół. Domownicy bardzo ucieszą się z gości, choć niezapowiedziane wizyty mogą zdezorganizować(na szczęście na krótko) normalny rytm dnia. Będziesz również w tym tygodniu powiernikiem trosk wśród (szczególnie młodszych) krewnych – potraktuj ich problemy poważnie i postaraj się jak najlepiej pomóc. Życie towarzyskie będzie kwitnąć, a Ty będziesz duszą towarzystwa. Pierwszy tydzień września sprzyja również uprawianiu sportu i podejmowaniu decyzji dotyczących stylu życia.

W miłości masz szanse na powodzenie, jeśli zainwestujesz nieco czasu i pieniędzy w wygląd zewnętrzny. Z umiarem pokazuj otoczeniu swoją światłość umysłu, możesz wydać się komuś zbyt nudny, by kontynuować znajomość. W związkach o harmonię troszczy się Wenus – w najbliższych dniach zbliżycie się do partnera, a żadne niesnaski nie będą mącić Waszego spokoju.

Merkury zajmuje się Twoimi finansami – możesz teraz podjąć ryzyko inwestycyjne, którego do niedawna się obawiałeś.

 

 

Juliusz Zawłocki
astrolog Astro.pl
 
 

astrokameraKontakt · Regulamin · Wymagania techniczne · Reklama · Wróżki SMS · Mapa strony · Partnerzy
Ta strona używa cookie,  w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Używając ciasteczek w ten sposób nigdy nie identyfikujemy tożsamości użytkowników na podstawie informacji przechowywanych w ciasteczkach. Więcej.

© 2000-2014 Wydawnictwo Phoenix Press | Bauer Media Group
Projekt i realizacja: slyks.pl