RSS powiększ litery pomniejsz litery
astro.pl

Wróżby interaktywne

Tygodniowy

BARAN 21.03 - 19.04 (15.09.2014 - 21.09.2014)

baran-znakTwój krytycyzm znów da o sobie znać. Będziesz drażliwy, łatwo będzie Cię doprowadzić wręcz do furii. Dzieje się tak za sprawą pobytu Słońca w Znaku Panny – pod wpływem takiego ustawienia Planet zaczynasz stawiać przed sobą i innymi większe, niż zwykle wymagania. Uważaj jednak, by nie sprawiły one, że zacznie narastać w Tobie frustracja, z którą trudno będzie sobie poradzić.

W zawodowym życiu nadchodzi moment wywiązywania się z podjętych postanowień i zobowiązań. Jowisz w trygonie podsunie najlepsze rozwiązania. Najwyższy czas również podjąć odwlekane decyzje – otoczenie nie będzie długo czekać. Merkury znajduje się w opozycji do Twojego znaku – unikaj kłótni i uważaj na wypowiadane słowa – może Cię ponieść, a skutki śmiałych sądów będą się wlekły za Tobą do końca kalendarzowego roku. Poszukujący pracy powinni pomyśleć o przebranżowieniu, co zwiększy ich szanse na rynku zatrudnienia. Czas sprzyja Ci w rozpoczynaniu kursów i szkoleń.

Pilnuj swojego życia prywatnego, ponieważ może być ono szeroko komentowane wśród znajomych i przyjaciół, nie wzbudzaj sensacji i unikaj rozgłosu. W domu zwróć uwagę na porządki – jeśli trzeba – zagoń domowników do roboty. Wakacje się skończyły i czas posprzątać dom przed zimą, będziesz musiał uświadomić to współmieszkańcom i często koordynować prace. W połowie tygodnia nadejdzie zaproszenie na ślub lub inną ważną uroczystość w gronie krewnych lub znajomych.

W miłości możesz liczyć na nowe, inspirujące znajomości. Wykorzystaj opozycję Merkurego na swoją korzyść i otwórz się na ludzi – jeśli nie wpuścisz ich do swojego życia, będziesz jeszcze długo narzekać na samotność. W związkach stawiaj na kompromis, a unikniesz wielu nerwowych sytuacji.

Dobra passa w finansach, za przychylnością Jowisza uda Ci się zarobić dodatkowy grosz.

 

Juliusz Zawłocki
astrolog Astro.pl
 

BYK 20.04 - 20.05 (15.09.2014 - 21.09.2014)

byk-znakDzięki Słońcu w Znaku Panny kwitniesz, masz energię do działania i realizacji zamierzonych planów. Jeśli dobrze to wykorzystasz, cała jesień upłynie pod znakiem samorealizacji i zadowolenia. Pozycja Marsa gwarantuje dobrą formę – wykorzystaj to wszystko i śmiało zmierzaj do przodu w drodze ku planom i marzeniom.

W pracy masz teraz szanse na zaistnienie w kręgach, które były dla Ciebie nieosiągalne. Saturn sprzyja sumiennej pracy i zwrócisz uwagę przełożonych właśnie dzięki niej. Unikaj konfliktów i osób, o których wiesz, że mogą chcieć Ci zaszkodzić. Półsekstyl Urana sprawi, że znajdziesz unikatowe wyjścia z kłopotów, które Cię ostatnio dręczą – nie bój się przecierać szlaków, rozwiązania, na które wpadniesz mogą wydać się mało popularne, ale okażą się skuteczne. Kwadratura Jowisza sprzyja nadrabianiu zaległości – zarówno w życiu zawodowym, jak i innych jego aspektach. Jeśli masz szanse wykorzystać teraz dodatkowy urlop, korzystaj. Merkury sprzyja odpoczynkowi i podróżom.

Życie poza pracą zdominują w tym tygodniu zaniedbani przyjaciele i znajomi – przypomną sobie o Tobie i nie wolno Ci wymawiać się brakiem czasu - niektóre relacje są zagrożone. Na szczęście będziesz w dobrej, salonowej formie i niespecjalnie będziesz mieć ochotę do unikania towarzyskich spotkań oraz wyjazdów. Waż słowa wypowiadane pod adresem krewnych, niechcący możesz bardzo urazić czyjąś dumę. W planowaniu domowego budżetu zastosuj zasady kryzysowe – unikniesz kłopotów.

W miłości będziesz bardziej przebojowy, co pozwoli nawiązać nowe, obiecujące znajomości. Uważaj jednak, by nikogo nie odstraszyć zbytnią pewnością siebie, choć Twoja natura może skłaniać do popisów przed płcią przeciwną. W związkach może być dość burzowo, szczególnie w pierwszej połowie tygodnia – wsłuchaj się w potrzeby partnera i staraj się, w miarę możliwości wyjść im naprzeciw.

 

Juliusz Zawłocki
astrolog Astro.pl
 

BLIŹNIĘTA 2.05 - 21.06 (15.09.2014 - 21.09.2014)

bliznieta-znakZodiakalne Bliźnięta mogą czuć rozdrażnienie w związku z niedawną pełnią i zbliżającym się tranzytem Słońca. Spróbuj jednak się wyciszyć i nie dać zburzyć swojego spokoju, zachwiana równowaga psychiczna będzie Ci bardzo przeszkadzać w realizacji zadań, które los ześle Ci w nadchodzącym tygodniu.

Zawodowe życie nie przysporzy Ci w nadchodzących dniach wielu trosk, nie możesz jednak liczyć na spektakularne sukcesy. Zajmij się rutynowymi obowiązkami, a jeśli masz ochotę nieco poleniuchować w pracy – zrób to bez wyrzutów sumienia – przełożeni nie będą zwracać na Twoje poczynania większej uwagi. Pamiętaj jednak, że nie możesz niczego zaniedbać, ponieważ odbije się to niekorzystnie na Twoich kontaktach służbowych. Mimo, że pod wpływem Marsa język może Cię nieco świerzbić, powstrzymaj się od wypowiadania niepopularnych sądów i zarzutów pod adresem współpracowników.

W domu zatroszcz się o sprawy zdrowotne najbliższych – być może trzeba kogoś siłą zaciągnąć do lekarza. Zbadaj, czy krewni nie potrzebują Twojej pomocy – możliwe, że ktoś potrzebuje Ciebie bardzo, choć niechętnie się do tego przyzna. Nie unikaj spotkań towarzyskich – niedawne urlopy Twoich znajomych dostarczą wielu tematów do rozmów, a wspólne wyjścia doskonale Cię zrelaksują.

W miłości uważaj na osoby, które władały Twoim sercem w dalekiej, lub całkiem bliskiej przeszłości – Niebo mówi, że relacje, o których zakończeniu zdecydowałeś już kiedyś nie doczekają się kontynuacji, przynajmniej do końca kalendarzowego roku. Jeśli los nie stawia na Twojej drodze nikogo godnego uwagi, korzystaj z uroków życia w pojedynkę – możliwe, że kiedyś jeszcze do nich zatęsknisz. W związkach ład i harmonia, dobry czas na planowanie powiększenia rodziny.

Merkury sprawi, że niedawne inwestycje zaczną przynosić niewielkie zyski – z czasem zaczną one rosnąć.

 

Juliusz Zawłocki
astrolog Astro.pl

 

 

 

RAK 22.06 - 22.07 (15.09.2014 - 21.09.2014)

rak-znakW nadchodzącym tygodniu zodiakalne Raki muszą uważać na przestrzeganie wszelkich kodeksów i regulaminów – Sekstyl Neptuna ostrzega, że ich lekceważenie może się wiązać z poważnymi konsekwencjami. Niepokorność, którą zawdzięczasz wpływowi Marsa wykorzystaj na walkę z własnymi ograniczeniami, a tydzień będzie dla Ciebie bardzo udany.

W pracy unikaj rozmów na temat pieniędzy – możesz niedokładnie formować myśli i Twoja postawa zostanie uznana za zbyt roszczeniową. Za to w kontaktach ze współpracownikami i klientelą będzie Ci szło, jak po maśle – dzięki przychylnej pozycji Wenus. Nie przekładaj żadnych obowiązków na później, bo może się okazać, że nowy miesiąc astrologiczny rozpoczniesz z wielką ilością zaległości, których nie będziesz w stanie nadrobić. Nie musisz się jednak zbytnio martwić o pozycję w firmowej hierarchii – dzięki Twojemu zaangażowaniu pozostanie niezachwiana.

W życiu domowym poczujesz się przytłoczony koniecznością wykonywania codziennie tych samych czynności. Domowa rutyna wpłynie na Twoje rozdrażnienie i kontakty z domownikami mogą okazać się dość trudne. Skup się na sprawach naprawdę pilnych – rozmieniając się na drobne przeoczysz coś bardzo istotnego. Wenus nastroi Cię do przemyśleń na temat swojej obecnej sytuacji życiowej – dokonasz bilansu swoich potrzeb i oczekiwań, które stawia przed Tobą grono najbliższych i przyjaciół. W tych rachunkach skup się przede wszystkim na sobie, swoich potrzebach i samorozwoju.

Pluton ostrzega przed igraniem z cudzymi uczuciami – możesz zrobić komuś wielką krzywdę, jeśli nie podejdziesz do niego z troską i szacunkiem. Wenus sprzyja zawiązywaniu nowych znajomości, kilka z nich będzie miało szanse przekształcić się w coś więcej. W związkach staraj się zauważać potrzeby partnera, w przeciwnym razie przypomni Ci o nich w dość niedogodny sposób.

 

 

Juliusz Zawłocki
astrolog Astro.pl
 

LEW 23.07 - 22.08 (15.09.2014 - 21.09.2014)

lew-znakLwy będą w najbliższym tygodniu skupione na sobie i swoich sprawach, przez co usuną się nieco w cień w kontaktach towarzyskich. Planety sprzyjają Ci w walce o wszystko, co związane z Twoim bytem i funkcjonowaniem. Niestety Twoja słaba siła przebicia nie pozwoli Ci doprowadzić do końca w nadchodzących dniach, ale nie przejmuj się – w połowie jesieni nadejdzie bardzo na to sprzyjający czas.

W pracy nie narzucaj wszystkim swojego zdania, ponieważ poczujesz się sfrustrowany ogólną niechęcią do swoich pomysłów. W pierwszej połowie tygodnia unikaj dyskusji na tematy, które znasz mgliście lub nie znasz wcale – nie uda Ci się wiele wskórać wyłącznie dzięki inteligencji i błyskotliwości, bez odpowiedniego merytorycznego przygotowania. Mars w kwadraturze pozwoli Ci pomyślnie dla Ciebie przedyskutować sprawy związane z wynagrodzeniem – nie prowokuj takich dyskusji, ale jeśli wynikną – bez problemu wywalczysz podwyżkę. Dobre wieści dla Lwów szukających pracy lub myślących i jej zmianie – Merkury zacznie zsyłać ciekawe propozycje, musisz tylko je odszukać.

W życiu rodzinnym nie zapowiadają się poważniejsze katastrofy, więc nadwyżki czasu wolnego śmiało możesz poświęcić odpoczynkowi i dbaniu o swoje ciało oraz umysł. Dobrze wiesz, jak wizyta u kosmetyczki potrafi poprawić nastrój, więc nie żałuj ani czasu, ani pieniędzy na drobne przyjemności. Zastój w życiu towarzyskim pomoże nadrobić zaległości w lekturze i pracach domowych, które nie mogą dłużej czekać. Unikaj spotkań towarzyskich, jeśli nie poczujesz na nie prawdziwej ochoty – spotkania na siłę zakończą się konfliktami.

W miłości, dzięki przychylności Wenus otworzą się niebawem nowe perspektywy – póki co jednak nic nie wróży poważnych zmian. W związkach sielankę może zakłócić ktoś z najbliższej rodziny(teściowa?), nie pozwól, by osoby trzecie miały wpływ na Twoje życie osobiste.

Planety sprzyjają Twoim finansom, możliwy przypływ gotówki.

 

Juliusz Zawłocki
astrolog Astro.pl
 

PANNA 23.08 - 22.09 (15.09.2014 - 21.09.2014)

panna-znakPanny nadal korzystać będą z obecności Słońca w swoim znaku. Mimo, że los stawia na Twojej drodze kilka przeszkód, pokonasz je dzięki sprzyjającemu ustawieniu Świateł dla Twojego znaku. Korzystaj więc póki możesz, kolejne tygodnie mogą okazać się trudniejsze i na żadne zaległości nie będzie już miejsca.

Tydzień sprzyjać będzie trafnym zawodowym posunięciom. Nie wahaj się zaczynać spraw, które zakończyły się niepowodzeniem od nowa – teraz przyświeca Ci Saturn i zadba, byś nie popełnił tych samych błędów. Mimo, że czuć możesz zmęczenie nie wolno Ci się poddać w swoich dążeniach. W środowisku zawodowym unikaj rozmów na tematy prywatne. Koleżanki mogą szukać tematu do plotek w senne dni w biurze. Jeśli szczególnie zależy Ci na awansie – Słońce ześle Ci szansę na pokazanie swych kwalifikacji w między środą, a czwartkiem. Merkury troszczy się o kontakty branżowe, które mogą wiele zmienić na lepsze w sferze finansowej. Korzystaj z przypływu sił witalnych i nie omijaj bankietów i wyjazdów integracyjnych.

Domowe życie zdominują przygotowania do ważnych uroczystości – zaangażuj się w nie, ponieważ pozwoli Ci to pokazać się najbliższym z dobrej strony. Wenus zapowiada rozwiązanie problemów urzędowych ważnych dla domostwa. Wszystko ułoży się po Twojej myśli. Mars zwiastuje rychłe sprzeczki z najbliższymi przyjaciółmi, być może nie uda się uniknąć poważnej awantury. Pielęgnuj relacje ze znajomymi, a uda Ci się załagodzić spory.

Wenus sprzyja Ci w miłości. Zdziwisz się, jak wiele przyjemności przyniosą Ci flirty i romanse, którymi gardziłeś do tej pory. Tydzień obfitować będzie w nowe, obiecujące znajomości, które przerodzą się w (co najmniej) przyjaźń. W związkach pozwól partnerowi na odrobinę więcej wolności – być może krępuje się sam o to poprosić. Twoja zaborczość może mieć szkodliwy wpływ na Wasze relacje.

 

 

Juliusz Zawłocki
astrolog Astro.pl
 

WAGA 23.09 - 22.10 (15.09.2014 - 21.09.2014)

waga-znakW nadchodzących dniach zakończy się czas podsumowań i porządków, który pozwoli zodiakalnym Wagom przygotować się na wejście w ich znak Słońca. Będą spokojniejsze i małomówne, co wzbudzi troskę ze strony otoczenia. Już niebawem zacznie się dla Ciebie najlepszy czas w ciągu roku – jeszcze chwila cierpliwości.

Dobra pora na zmianę pracy. Wybieraj jednak oferty po długim namyśle – nie chcesz przecież zmienić pracy na gorszą. Pluton zwraca uwagę na zbytnią hojność z jaką ofiarujesz ludziom swoje zaufanie – bądź ostrożny w kontaktach zawodowych, a unikniesz kłopotów w sferze prywatnej i finansowej. W połowie tygodnia możliwe ważne dla kariery spotkanie – musisz solidnie się do niego przygotować od strony merytorycznej, przejrzyj również podręcznik dobrych manier w kontaktach biznesowych, by uniknąć gafy. Dla poszukujących pracy pojawi się okazja do samozatrudnienia – odważ się, Gwiazdy Ci sprzyjają.

W pierwszej połowie tygodnia Twój domowy spokój mogą zakłócać kłopotliwi sąsiedzi. Postaraj się o odrobinę zrozumienia, a zyskasz nowych przyjaciół. Wenus sprzyja kontaktom z przyjaciółmi. Poświęć im nieco więcej czasu, niż ostatnio. Pod koniec tygodnia możliwy wyjazd z kimś , kto jest Ci wyjątkowo bliski. Skorzystaj z okazji, by nadrobić stracony czas. Słońce sprzyja postanowieniom i wprowadzaniu nowych porządków – zastanów się, jakich zmian pragniesz i zaraz po tym bierz się za ich realizację.

Samotne Wagi nie będą chciały zmian w swoim życiu osobistym. Nadchodzi czas, w którym ważniejsza od budowania związku jest potrzeba inwestowania w samorozwój wielkich pokładów czasu i energii. Nie zajmuj się teraz poszukiwaniem miłości – ona przyjdzie za jakiś czas, kiedy będziesz na nią gotów. Osoby, które żyją w nieformalnych związkach czekają kłopoty natury urzędowej. Warto pomyśleć o legalizacji pożycia, by uniknąć niepotrzebnych nieporozumień. Wszystkie Wagi żyjące z kimś na stałe zachwycać będą partnera urodą i powabem, co korzystnie wpłynie na poczucie ich wartości.

Finanse pozwalają na dostatnie życie. Choć otwierają się przed Tobą możliwości kredytowe – unikaj zaciągania pożyczek.

 
Juliusz Zawłocki
astrolog Astro.pl
 

SKORPION 23.10 - 21.11 (15.09.2014 - 21.09.2014)

skorpion-znakGwiazdy mają dla Ciebie mnóstwo życzliwości w nadchodzącym tygodniu. Musisz tylko zwrócić uwagę na wskazówki, które dają Ci planety, a wszystko pójdzie jak z płatka.

W życiu zawodowym zajmuj się wyłącznie swoimi sprawami i realizacją przydzielonych zadań. W połowie tygodnia zapowiada się poprawa stosunków z przełożonym lub pracodawcą. Ucichną też biurowe sprzeczki. Wykorzystaj to i podziel się pomysłami na optymalizację wydajności pracy w miejscu zatrudnienia, a zostaną przychylnie przyjęte dzięki życzliwości Wenus i Urana, który doda pewności siebie. Nie spuszczaj jednak z oka konkurencji, gdyż ktoś z bliskich współpracowników od dawna czeka na Twoje potknięcia. Saturn pozwoli pokonać kłopoty.

W domu możliwe sprzeczki. Aby ich uniknąć nie odmawiaj zapraszany na spotkania towarzyskie. Im mniej będzie Cię w domu, tym lepsza będzie panować w nim atmosfera. Dzieje się tak, ponieważ Mars nakłania Cię do podświadomej obrony terytorium, mimo, że nie zawsze jest taka potrzeba. Zmieni się to pod koniec tygodnia, kiedy staniesz się bardziej rodzinny i ugodowy. Korzystaj z dobrych rad sprawdzonych przyjaciół, którzy zmagali się z podobnymi problemami, z którymi Ty teraz masz do czynienia. Ich doświadczenie przyda się, by ogólny obrót spraw był dla Ciebie jak najbardziej korzystny.

W miłości uważaj na przelotne znajomości, które rozpoczęły się w ostatnim kwartale. Okazać może się, że nie wszyscy mają wobec Ciebie czyste intencje. Wenus sprzyja twemu wyglądowi zewnętrznemu, poświęć tylko trochę czasu, by to uwypuklić, a nie opędzisz się od adoratorów. W związku kwitnąco, tak blisko jak teraz nie byliście z partnerem od miesięcy. Wykorzystaj tę passę, aby poruszyć tematy, których się bałeś. Teraz na pewno partner poprawnie odczyta Twoje intencje i nie potraktuje pomysłów na zmiany w Waszym życiu, jako atak.

 

Juliusz Zawłocki
astrolog Astro.pl
 

STRZELEC 22.11 - 21.12 (15.09.2014 - 21.09.2014)

strzelecSłońce sprzyja sukcesom we wszystkich dziedzinach życia. Jeśli nie sprowokujesz starych wrogów – nic nie stanie na przeszkodzie, by tydzień upłynął w harmonii i szczęściu.

W pracy unikaj konfliktowych sytuacji, a jeśli już do nich dopuścisz – śmiało i dosadnie wypowiadaj swoje racje. Kwadratura Słońca sprawi, że Twoje argumenty będą przytłaczające. Uważaj, by nie poczuć się jednak zbyt pewnie, bo możesz zostać szybko przywołany do porządku przez pracodawcę lub zwierzchnika. W połowie tygodnia nadejdą wieści w sprawie zaległych honorariów – przestudiuj drugi raz umowę, w przeciwnym razie możesz sporo stracić. Kompetencje zawodowe przyniosą rozgłos wśród klienteli, pokonasz również konkurencję dzięki przychylnemu działaniu planet.

W domu zdaj się na doświadczenie bliskich w sprawach, na których się nie znasz. Nie podejmuj w pojedynkę kluczowych decyzji tylko po to, by poczuć się ważnym i potrzebnym, choć tak może nastrajać Cię aktywny w tym tygodniu Mars. W sprawie, z którą nie możesz sobie poradzić przyjdzie z pomocą ktoś z bliskiego sąsiedztwa – nie zapomnij się zrewanżować.

W miłości postaw na luz i pewność siebie. Zarówno zorientowane na związek, jak i liczące na niezobowiązujące przygody Strzelce wkrótce otrzymają od losu to, czego pragną. W tym tygodniu jednak uważaj, by fatalne zauroczenie nie przyniosło więcej kłopotów, niż radości. Z zawieraniem nowych znajomości najlepiej poczekać do przejścia Słońca w Znak Wagi, wtedy Wenus z Merkurym ześlą Wam wszelką pomyślność w tej przestrzeni. W związkach nie daj sprowokować się do kłótni, szczególnie o pieniądze. Nie staraj się udowodnić partnerowi, że na Twoich dochodach opiera się Wasz budżet – możesz urazić jego dumę.

Pod koniec tygodnia pieniędzy zacznie przybywać. Do tego czasu wstrzymaj się z zakupowymi szaleństwami.

 

 Juliusz Zawłocki
astrolog Astro.pl

 

 

 

KOZIOROŻEC 22.12 - 19.01 (15.09.2014 - 21.09.2014)

koziorozec-znakTrygon Słońca przyniesie dobre pomysły na zażegnanie trosk, które trapią Cię w ciągu ostatnich miesięcy. Odważ się na działanie, a Twoje życie zacznie układać się lepiej i po Twojej myśli.

W pracy postaw na życzliwość i pogodę ducha, których będziesz mieć pod dostatkiem dzięki dobrej pozycji Słońca. Jeśli przyjdzie Ci w tym tygodniu ochota zmienić miejsce pracy – nie wahaj się. Planety mogą zesłać propozycję zajęcia, które będzie o wiele przyjemniejsze i lepiej płatne. Unikaj służbowych wyjazdów, a jeśli zdarzy się, że nie będziesz w stanie się wykręcić dobrze się przygotuj – Mars zwiastuje kłopoty w pozytywnym rozwiązywaniu sporów zawodowych; przeciwnicy będą bardzo silni.

Rodzinne życie również przebiegać będzie bez większych zgrzytów. Sprawdź instalacje gazową i elektryczną, może dzięki temu zapobiegniesz większym awariom i kłopotom. Pod koniec tygodnia zapragniesz urządzić wycieczkę lub piknik, dzięki zmysłowi organizacyjnemu staniesz na wysokości zadania i zachwycisz tym najbliższych przyjaciół i rodzinę. Pluton ostrzega przed osobami o niedobrej sławie, w kontaktach z ludźmi licz się z opiniami najbliższych na ich temat.

Miłosne perypetie, które są od niedawna Twoim udziałem nabiorą niebawem nowego wymiaru. W połowie tygodnia padną pierwsze deklaracje. Nie bój się konsekwencji słów, na pewno podołasz wyzwaniu i uda Ci się stworzyć coś trwałego. Ci, którzy jeszcze nie znaleźli drugiej połówki powinni mieć oczy szeroko otwarte. Co prawda nie zanosi się na stały związek, ale doświadczenia nabyte przez niewinny flirt mogą Ci pomóc w przyszłości. Koziorożce w związkach będą potrzebować bliskości, nie bój się głośno o tym mówić. Twój partner może nie zdawać sobie sprawy, że niektóre z Twoich potrzeb nie są zaspokojone.

Finansowo nie zanosi się na przypływ gotówki, jednak nie widać w Gwiazdach, by miały Ci się przytrafić jakieś niemiłe dla kieszeni wypadki.

 

 

Juliusz Zawłocki
astrolog Astro.pl
 
 

astrokameraKontakt · Regulamin · Wymagania techniczne · Reklama · Wróżki SMS · Mapa strony · Partnerzy
Ta strona używa cookie,  w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Używając ciasteczek w ten sposób nigdy nie identyfikujemy tożsamości użytkowników na podstawie informacji przechowywanych w ciasteczkach. Więcej.

© 2000-2014 Wydawnictwo Phoenix Press | Bauer Media Group
Projekt i realizacja: slyks.pl