RSS powiększ litery pomniejsz litery
astro.pl

Wróżby interaktywne

Tygodniowy

BARAN 21.03 - 19.04 (27.10.2014 - 02.11.2014)

baran-znakMerkury zakończył ruch wsteczny, więc Twoja produktywność znacząco wzrośnie, a wszystkie czynności nie będą wymagały poprawek i powtórek. Do boju, Baranie! Wraz z wkroczeniem Słońca w znak Skorpiona rozpoczyna się dla Ciebie dobry, owocny okres, w którym nie będzie dla Ciebie rzeczy niewykonalnych. Postaw tylko na wrodzony upór, a uda Ci się spełnić kilka z Twoich marzeń.

W pracy skup się na zadaniach, które wynikają ze współpracy z osobami, które znasz dobrze i długo. Nie pozwól, by roztargnienie lub nawał obowiązków zepsuły zawodowe kontakty, których zdobycie kosztowało Cię sporo starań – Merkury Cię przed tym ostrzega. W połowie tygodnia pojawić może się zaproszenie na szkolenie lub konferencję – powinieneś z niego skorzystać, Saturn sprawi, że doskonale wykorzystasz wyjazd by poprawić swoją pozycję w firmowej hierarchii. Nie stroń również od wszelakich kontaktów ze współpracownikami, również na gruncie mniej urzędowym – Wenus sprzyja Ci teraz w rozwikływaniu zagadek i poznawaniu sekretów, co może Ci pomóc w sprawach służbowych w ciągu najbliższych miesięcy. Do końca tygodnia wstrzymaj się w podejmowaniem poważnych decyzji budżetowych, Niebo zacznie Ci sprzyjać w tym wymiarze w pierwszych dniach listopada.

Życie domowe pod opieką Jowisza układać będzie się spokojnie i harmonijnie. Nie będziesz nawet musiał zbytnio się o to starać. Korzystaj ze spokoju, który dadzą Ci teraz domownicy i zajmij się swoim życiem towarzyskim. W połowie tygodnia warto sprawdzić terminy opłat – nie możesz teraz pozwolić sobie na żadne przeoczenia, gdyż konsekwencje będą się za Tobą wlec do końca kalendarzowego roku. W miłości możesz poczuć, że Twoja atrakcyjność nieco opadła. Jeśli szukasz czegoś trwałego – sprzyjające okoliczności powinny się pojawić tuż po weekendzie, o co zadba Wenus. Barany w związkach potrzebować teraz będą poczucia bezpieczeństwa. Nie bój się zakomunikować partnerowi o swoich potrzebach, na pewno Cię zrozumie.

 

Juliusz Zawłocki
astrolog Astro.pl
 

BYK 20.04 - 20.05 (27.10.2014 - 02.11.2014)

byk-znakZodiakalne Byki na przełomie miesięcy nie odczują specjalnie natłoku obowiązków spadających na ich barki. To będzie zdecydowanie jeden z najbardziej leniwych z ostatnich tygodni, aczkolwiek nie spodziewaj się całkowitego rozluźnienia – Twoja natura teraz Ci na to nie pozwoli, jesteś zbyt ciekaw świata, by przymykać oczy na otaczającą Cię rzeczywistość.

Przełom miesiąca będzie dla zodiakalnych Byków okresem rozluźnienia i odpuszczenia sobie zadań, które mogłyby oddziaływać negatywnie na ich formę intelektualną i całokształt zawodowych poczynań. Czas pobudzenia spostrzegawczości dobiega wyraźnie końca, jednak działanie Słońca dalej pozwalać Ci będzie jednak uniknąć pomyłek i drobnych wpadek. Wstrzymaj nieco swoje zapędy w poszukiwaniach nowego miejsca pracy – ten tydzień będzie gwarantem stabilności i jeszcze większego zakorzenienia się w dotychczasowym środowisku. W tym okresie Uran wspomoże Twoje zdolności szybkiego uczenia się – wykorzystaj luźną atmosferę w pracy, by po godzinach podszkolić nieco swój warsztat.

Staraj się powściągać swoją energiczność i impulsywność, którą niewątpliwie dalej pobudzać będzie Mars. Nie będzie ona sprzyjać Twoim relacjom z pozostałymi domownikami. Nie martw się jednak – wpływ Wenus gwarantuje Ci zacieśnianiu rodzinnych więzi. Być może to dobry czas na zmianę miejsca zamieszkania i urządzenia sobie swojej własnej, w pełni prywatnej przestrzeni? Nie podejmuj jednak decyzji pochopnie – takie przedsięwzięcie może przerosnąć Twoje obecne możliwości. Wpływ Wenus odczujesz również w sferze uczuciowej. Mnóstwo nowych znajomości może być zwiastunem rychłego odnalezienia drugiej połowy. Z rozwagą podchodź do każdej nowej relacji damsko – męskiej. Teraz właśnie najbardziej odczuć możesz skutki miłosnych rozczarowań. Byki przebywające w stałych związkach powinny z większą uwagą wsłuchać się w potrzeby swoich partnerów i włączyć się aktywnie w budowę solidnych fundamentów wspólnego życia.

 

Juliusz Zawłocki
astrolog Astro.pl
 

BLIŹNIĘTA 2.05 - 21.06 (27.10.2014 - 02.11.2014)

bliznieta-znakMimo małego rozkojarzenia spowodowanego niedawnym tranzytem Słońca poradzisz sobie z większością zadań, które los postawi w nadchodzących dniach na Twojej drodze. Bądź jednak dla siebie wyrozumiały i nie zniechęcaj się przy ewentualnych niepowodzeniach. Wkrótce zauważysz, że niektóre sytuacje, które wydawać Ci się będą beznadziejne w najbliższych tygodniach doczekają się prostych i skutecznych rozwiązań. Musisz tylko być nieco bardziej cierpliwy i niczego nie poganiać. Mars przestrzega, że pośpiech w najbliższym tygodniu wyjątkowo Ci nie służy.

O życie zawodowe troszczy się teraz co prawda Merkury, nie licz, że zapewni Ci to jednak na spektakularne sukcesy, ponieważ jego działanie zakłócać będzie kwadratura Neptuna, która każe Ci się skupić na innych aspektach Twojego życia. Unikaj nieprzychylnych osób, bo wszelkie niepochlebne opinie przełożą się na relacje z przełożonymi. Saturn każe Ci skupić się na rzeczach naprawdę ważnych. Postaraj się je wyłowić i nadać odpowiedni status. Dobry tydzień, by choć postarać się walczyć z biurową rutyną. Jeśli tego nie zrobisz, praca zacznie Cię wykańczać, a Planety nie przewidują okazji do dłuższego odpoczynku w ciągu najbliższych miesięcy. Z dystansem podchodź do propozycji, które mają spektakularnie pomnożyć Twój majątek. Jowisz będzie Ci w tym sprzyjać, ale dopiero po najbliższej pełni.

Relacje z domownikami będą w najbliższych dniach wzorowe, poczujesz silne wsparcie ze strony członków rodziny i przyjaciół. Nie unikaj spotkań z dawno niewidzianymi znajomymi, ponieważ niektóre z Twoich relacji mogą bardzo na tym ucierpieć. Uran sprawi, że zechcesz przeżywać przygody. Szczególnych wrażeń będziesz szukać w kontaktach damsko-męskich. Jeśli masz ochotę zaszaleć nie wahaj się, nie rób jednak nikomu niepotrzebnych nadziei, jeśli wiesz, że nie doczekają się spełnienia. W związkach będzie spokojnie, jeśli uleczysz chorobliwą zazdrość. Nie musisz czuć się zagrożony, co gwarantuje stałość Saturna, który teraz silnie działa na Twój znak.

 

Juliusz Zawłocki
astrolog Astro.pl

 

 

 

RAK 22.06 - 22.07 (27.10.2014 - 02.11.2014)

rak-znakNa przełomie miesiąca w życiu zodiakalnych Raków będzie można dostrzec pewne uspokojenie i stabilność. Wybiegając w myślach zbyt daleko w przyszłość nieco po macoszemu potraktują one swoje obecne zobowiązania, nie wywrze to jednak negatywnego wpływu na ich życie. W tym tygodniu warto wsłuchać się w dobre rady życzliwych Ci osób – możesz wynieść z nich naukę jak poradzić sobie z trapiącymi Cię problemami.

Dobra passa zawodowa będzie się utrzymywać co najmniej do końca tego tygodnia. Dzięki pozytywnemu wpływowi Słońca utrzymasz rękę na pulsie i nie przeoczysz żadnych okazji do dodatkowego zarobku. Twoja pozycja w firmie natomiast będzie stopniowo wzrastać, co może nie do końca spodobać się mniej życzliwym dla Ciebie osobom. Wrodzona intuicja oraz sprawne i szybkie działania pozwolą Ci jednak uniknąć problemów i zaprowadzić spokój w swoim zawodowym otoczeniu. Teraz sprzyja Ci Saturn, który skutecznie ustrzeże Cię przed wszelkimi problemami i zapewni spokojny, zrównoważony tydzień w mimo wszystko pozytywnej i pobudzającej atmosferze.

Rola mediatora w rodzinnych konfliktach zacznie nużyć już zodiakalne Raki. Powoli zaczniesz mieć wrażenie, że Twoje starania na nic się zdają – nic bardziej mylnego. Właśnie dzięki Twoim staraniom wszelkie spory mają szansę zakończyć się dużo szybciej niż to przewidujesz. Merkury wpływa bardzo mocno na Twoją wrażliwość, stąd mogą pojawić się takie odczucia osamotnienia i konieczności samodzielnego radzenia sobie z cudzymi i własnymi problemami. Możesz jednak liczyć teraz na pomoc kogoś z Twoich bliskich, która to dużo wniesie do Twojego poczucia własnej wartości. Twoje cztery ściany staną się dla Ciebie mimo wszystko odskocznią i dadzą dużo energii na kolejne dni. W sferze uczuciowej sprzyjać Ci będzie Uran – odważniej podejdziesz do nowych, przyszłościowych relacji. W związku połóż większy nacisk na wspólne spędzanie czasu ze swoim partnerem – miłość zadziała kojąco dla Twojej duszy.

 

 

Juliusz Zawłocki
astrolog Astro.pl
 

LEW 23.07 - 22.08 (27.10.2014 - 02.11.2014)

lew-znakZodiakalne Lwy wkroczą w nowy tydzień z werwą i zapałem do działania. Teraz każdy projekt, każde wyzwanie na gruncie zawodowym sprawi im radość, a jego wykonanie da dużą satysfakcję. To dobry czas na szkolenia. Docenić trzeba wiele okazji, które się nadarzą w tym okresie – właśnie dzięki nim dostrzeżesz, że to, co robisz ma sens, a być może nawet zaczniesz lubić to, co dotąd nie sprawiało Ci żadnej frajdy.

Na gruncie zawodowym zodiakalnym Lwom ewidentnie sprzyjać będzie działanie Słońca. Za jego sprawą wzniesiesz się na wyżyny swoich możliwości, dzięki czemu Twoja pozycja w grupie, czy to w pracy, czy chociażby na gruncie edukacyjnym poprzez kolejne kursy i szkolenia, znacznie się umocni. Jowisz spowoduje, że Twoja wzmożona kreatywność zaowocować może wieloma autorskimi projektami, których realizacja może okazać się nie tak trudna, jak mogłoby Ci się wydawać. Nie masz się czego obawiać – wpływ Plutona zacznie osłabnie, dzięki czemu nie grożą Ci już żadne większe perturbacje na drodze do osiągnięcia upragnionego celu – postępującego samorozwoju. Nie bój się zaufać osobom, co których nie podejrzewasz o niecne plany wobec Ciebie – Twoja intuicja zadziała należycie i kolejne zawodowe kontakty zaowocować mogą długofalowymi, tak zawodowymi jak i czysto prywatnymi relacjami.

W gronie najbliższych znajdziesz teraz znacznie więcej oparcia i zrozumienia, niż mogłabyś się spodziewać. Staraj się nie być impulsywna, ponieważ niektóre sytuacje mogą powodować u Ciebie frustracje i odczucie nadopiekuńczości osób w Twoim otoczeniu. Nie martw się jednak – czuwa nad Tobą Wenus, który zagwarantuje Ci dobry nastrój i ciepło płynące od strony najbliższych. Również w sprawach sercowych możesz liczyć na zbawienny wpływ Wenus – teraz otworzyć się mogą przed Tobą drzwi do odnalezienia prawdziwej miłości. Lwy w związkach natomiast mogą liczyć na trwałe umocnienie partnerskich relacji.

 

Juliusz Zawłocki
astrolog Astro.pl
 

PANNA 23.08 - 22.09 (27.10.2014 - 02.11.2014)

panna-znakPrzed zodiakalnymi Pannami tydzień pełen wyzwań. Po dość leniwym okresie, kiedy półsekstyl Słońca sprzyjał rozleniwieniu i spokojowi musisz wziąć się w garść i wykrzesać z siebie jak najwięcej zaangażowania. Na szczęście dzięki sprzyjającej Wenus przyjdzie Ci to bez większych trudności.

W pracy Gwiazdy zgotują Ci w najbliższych dniach nowe obowiązki, z którymi wcześniej nie miałeś żadnej styczności. Na szczęście Merkury sprzyja Ci w nauce, więc dzięki otwartemu umysłowi i zaangażowaniu szybko nabierzesz wprawy w nowych zadaniach. Przełożyć to się może na gratyfikację pieniężną, lub awans, jeśli tylko podejmiesz takie temat z pracodawcą. Ostatnie dni października służą Ci w zaprowadzaniu porządków w sprawach biurowych – wykorzystaj je jak najlepiej, aby w listopad wkroczyć z nową energią i nie musieć się zajmować zaległymi sprawami. W finansach nic Cię nie powinno zaskoczyć – nadal sytuacja będzie znośna, choć niezbyt komfortowa. Wydawaj rozsądnie i staraj się oszczędzać na codziennych zakupach – Saturn pomoże Ci na nowo zaplanować Twoje wydatki, co dodatnio wpłynie na sytuację materialną.

Dbaj o zdrowie. Mars obdarza Cię co prawda dobrą formą, jednak wraz z jego działaniem idzie skłonność do brawury . Uważaj szczególnie na układ pokarmowy – kulinarne eksperymenty teraz Ci nie służą. W kontaktach z domownikami unikaj rozmów o swoim życiu intymnym – zbytnia wylewność nie wyjdzie Ci na dobre. Pod koniec tygodnia możliwe niespodziewane odwiedziny któregoś z dalszych krewnych. Wenus wróży Ci niespotykanie dobrą passę w miłości. Staniesz się teraz bardzo apetycznym kąskiem dla wolnych osób płci przeciwnej. Jeśli żyjesz w stałym związku baczniej przyglądaj się poczynaniom partnera. Uran przestrzega, że w Waszym najbliższym otoczeniu może być ktoś, komu zależy na pogorszeniu Waszych relacji i zrobi to za wszelką cenę.

 

 

Juliusz Zawłocki
astrolog Astro.pl
 

WAGA 23.09 - 22.10 (27.10.2014 - 02.11.2014)

waga-znakMimo, że Słońce opuściło już Twój znak, to nadchodzące dni będą dla Ciebie dość pomyślne. Niebawem otworzą się dla Ciebie nowe, wyczekiwane perspektywy, przez co pchnięcie Twoich spraw naprzód będzie łatwiejsze.

Niespotykana pozycja trzech ciał niebieskich: Wenus, Merkurego i Słońca, które przez najbliższy czas przebywać będą w znaku Skorpiona, sprawi, że pojawią się przed Tobą możliwości zmiany pracy, lub dodatkowego, intratnego zlecenia. Niebo sprzyja Ci teraz w podejmowaniu nowych wyzwań, świetnie sobie poradzisz. Poszukujący zatrudnienia powinni jeszcze raz zweryfikować oferty, na które odpowiedzieli w ostatnim czasie – może się zdarzyć, że rekrutacja jeszcze trwa, dlatego warto się przypomnieć. Pod koniec tygodnia rozpocznie się dobra passa w interesach – w tym tygodniu jednak nie podejmuj znaczących decyzji, o wiele lepiej będzie, jeśli poczekasz z nimi do 11 listopada, kiedy Saturn ustawi się w koniunkcji do Wenus – wtedy zacznie się dobry, obfity okres dla Twoich finansów.

Bardziej, niż w ostatnich tygodniach powinieneś zadbać o zdrowie. Mars przestrzega Cię również przed łamaniem przepisów i zakazów – możesz mieć pewność, że nie ujdzie Ci to na sucho. W życiu osobistym i domowym możesz nie ustrzec się kilku kłopotów: teraz szczególnie jesteś narażony na działanie nieżyczliwych osób – świadczy o tym pozycja Plutona. Trzymaj swoje sekrety w ukryciu i nie dziel się swoimi przeżyciami z ludźmi, których znasz słabo – nie wszyscy są nastawieni do Ciebie tak przychylnie, jak deklarują. Wśród domowych spraw głowę zaprzątać Ci będą szczególnie zbliżające się rocznice. Przejrzyj kalendarz dokładnie – rodzina i znajomi nie wybaczą Ci, jeśli o nich zapomnisz. W miłości nie będziesz narzekać na powodzenie za sprawą wyjątkowo przychylnie nastawionej Wenus. Jowisz sprawi, że dla wag żyjących w stałych związkach najbliższe dni będą harmonijne. Podaruj partnerowi nieco więcej czułości – na pewno to doceni.

 
Juliusz Zawłocki
astrolog Astro.pl
 

SKORPION 23.10 - 21.11 (27.10.2014 - 02.11.2014)

skorpion-znakNa przełomie października i listopada, za sprawą Słońca zodiakalne Skorpiony nie będą mogły narzekać na brak szczęścia. W Ich niespokojne życie uczuciowe i relacje międzyludzkie w tym okresie z pewnością wkroczy spokój i stabilizacja. Zaowocuje to wieloma profitami tak w życiu prywatnym jak i wśród ich współpracowników.

Życie zawodowe Skorpionów nabierze stabilności i trwałości – nie musisz obawiać się zbytnich perturbacji, intryg, presji w walc o awans. Wszystkie sprawy tego typu będą się rozgrywać niejako poza Twoją świadomością, bo Twoją uwagę bez reszty pochłonie praca i dbałość o każdy szczegół. Mars zwiastuje właśnie teraz wiele owocnych biznesowych kontaktów, stąd też właśnie teraz nadarzy się doskonała okazja dla Strzelców poszukujących swojego powołania, bądź po prostu miejsca na rynku pracy. Pluton uczula, abyście odpuszczali sobie żadnych rozmów i okazji do zdobycia nowego doświadczenia. W przyszłości przyniesie to same korzyści.

W kręgu najbliższych zodiakalne Skorpiony nabiorą cierpliwości i ogłady. Wpływ Wenus zbawiennie wpłynie na Twój stan emocjonalny, co stanie się Twoim narzędziem w niesieniu pomocy swoim bliskim. Nie wahaj się - pomagaj i nie bagatelizuj rodzinnych problemów. Mimo, że jesteś teraz tylko obserwatorem, Twoja rola może okazać się kluczowa w budowaniu i wspieraniu rodzinnych relacji. Zdecydowanie obudzi się w Tobie esteta – z pieczołowitością zadbasz o swoje otoczenie, które nabierze wreszcie blasku i świeżego powietrza, czego ostatnio bardzo Ci brakowało. Sercowe sprawy w tym okresie nie zaowocują niestety żadną rewolucją, aczkolwiek znajdziesz wiele świetnych okazji do dobrej zabawy w doborowym towarzystwie, gdzie być może znajdziesz osobę, która przelotnie zawróci Ci w głowie. Wenus jednak daje wyraźną wskazówkę – uważa! Cała sytuacja może nie wyjść Ci na dobre. Słuchaj swojej intuicji. Skorpiony w stałych związkach nie będą mogły narzekać na brak chemii w relacji z drugą połówką. Wasz związek bardzo się teraz umocni.

 

Juliusz Zawłocki
astrolog Astro.pl
 

STRZELEC 22.11 - 21.12 (27.10.2014 - 02.11.2014)

strzelecSłońce w Skorpionie napełni Cię energią i doda sił. Pod wpływem Marsa będziesz mieć teraz skłonność do lekkomyślności. Los postawi Ci w najbliższych dniach wiele okazji do szaleństw, zachowaj jednak umiar – możesz nie mieć zdolności oceniania zagrożeń, przez co wpadniesz w poważne kłopoty.

W pracy postaw na swoje doświadczenie i konfrontuj ze swoimi spostrzeżeniami wszystkie rady, których udzielą Ci współpracownicy. Kalkuluj zyski i straty, zanim podejmiesz znaczące dla Twojej kariery decyzje. Pod koniec tygodnia Pluton i Wenus w sekstylu zaczną Ci sprzyjać we wszelakich negocjacjach i zawieraniu kontraktów, do końca października powstrzymaj się jednak z podpisywaniem dokumentów bez gruntownego zapoznania się z ich treścią. Uważaj, na to, co mówisz w pracy – możesz być pewny, że ściany mają uszy, a niepochlebne opinie dotrą do zainteresowanych prędzej, niż myślisz, co utrudni Ci kontakty służbowe. Finanse planuj ostrożnie, choć słusznie czujesz, że możesz pozwolić sobie na nieco więcej. Do końca października nie zawiązuj umów kredytowych – mogą okazać się zwyczajną lichwą.

Najbliższe dni Wenus poleca poświęcić na drobne przyjemności i poprawę swojej formy oraz urody. Domownicy nie będą Ci się teraz naprzykrzać ze swoimi sprawami, więc śmiało możesz poświęcić sobie więcej czasu. Wolne popołudnia możesz wykorzystać na nadrobienie zaległości w literaturze w spotkaniach towarzyskich, sprzyjają temu Neptun i Saturn. W miłości zapowiada się mnóstwo przygód i szaleństw – Wenus w Skorpionie doda Ci animuszu i uwierzysz we własną atrakcyjność. Uważaj jednak na niebezpieczeństwa, które niosą niezobowiązujące łóżkowe epizody, pamiętaj, aby się przed nimi zabezpieczać. W związkach możesz poczuć, że coś się skończyło, wypaliło. Oczywiście masz dwa wyjścia: postaraj się urozmaicić Wasze życie, albo po prostu zakończ tę relację. Saturn odpowiada za Twoje trafne wybory. Pamiętaj jednak, że od raz podjętych decyzji nie będzie już odwrotu.

 

 Juliusz Zawłocki
astrolog Astro.pl

 

 

 

KOZIOROŻEC 22.12 - 19.01 (27.10.2014 - 02.11.2014)

koziorozec-znakSłońce w Skorpionie zwraca osobom spod znaku Koziorożca uwagę, że w zespole łatwiej osiąga się sukcesy. Tyczy się to wszystkich obszarów życia. Postaw w najbliższych dniach na współpracę, a wszystko, czego pragniesz przyjdzie Ci łatwiej, niż myślisz.

W pracy los postawi w najbliższych dniach przed Tobą zadania, w których możesz osiągnąć spektakularne sukcesy. Nie staraj się jednak działać w pojedynkę za wszelką cenę. Zaufaj doświadczeniu swoich współpracowników i staraj się z niego wyciągnąć jak najwięcej. Wenus nadal ci sprzyja w życiu zawodowym, a Merkury sprawi, że poradzisz sobie świetnie we wszelkich dyskusjach, negocjacjach i spotkaniach. Nie unikaj wyjazdów służbowych, ponieważ możesz nawiązać na nich kontakty, które okażą się dla Ciebie bardzo przydatne. Poszukujący zatrudnienia mogą teraz liczyć na zainteresowanie firm o ugruntowanej, stabilnej pozycji. Mimo, że zarobki nie będą na samym początku wielkie, warto przyjąć takie propozycje – okażą się rokujące. Finanse w najbliższych dniach wyglądają kwitnąco, jeśli od jakiegoś czasu nosisz się z zamiarem większych zakupów – koniec tygodnia pozwoli Ci na takie wydatki.

Mars przypomina, byś nie poddawał się w walce o dobrą kondycję i stan zdrowia. Pomyśl o zajęciach z fitness lub po prostu postaw na ruch na świeżym powietrzu. Zachęć znajomych i domowników – będzie Ci raźniej walczyć o dobre zdrowie na zbliżającą się zimę. Nie bądź zbyt radykalny w ocenie najbliższych, zamiast ciągle ich krytykować i karać pomóż im w zadaniach, z którymi sobie nie radzą. Jowisz doda Ci do tego zapału i cierpliwości. W miłości sprzyjać będzie Ci Wenus i Mars. Uważaj, bo za ich sprawą możesz poczuć się zbyt pewnie, co może odepchnąć potencjalnych partnerów. W związkach w pierwszej połowie tygodnia może być dość burzowo z powodu Waszego rozdrażnienia. Pod koniec tygodnia, kiedy Księżyc będzie już bardzo blisko pełni nieporozumienia zaczną milknąć, a później będzie już tylko lepiej.

 

 

Juliusz Zawłocki
astrolog Astro.pl
 
 

astrokameraKontakt · Regulamin · Wymagania techniczne · Reklama · Wróżki SMS · Mapa strony · Partnerzy
Ta strona używa cookie,  w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Używając ciasteczek w ten sposób nigdy nie identyfikujemy tożsamości użytkowników na podstawie informacji przechowywanych w ciasteczkach. Więcej.

© 2000-2014 Wydawnictwo Phoenix Press | Bauer Media Group
Projekt i realizacja: slyks.pl