RSS powiększ litery pomniejsz litery
astro.pl

Wróżby interaktywne

Tygodniowy

BARAN 21.03 - 19.04 (25.08.2014 - 31.08.2014)

baran-znakBarany mogą liczyć na długo oczekiwane rozwiązania swoich ostatnich rozterek oraz zwycięstwa w podjętych bojach, jeśli nie dadzą się przekonać, że dalszy upór nie ma sensu. Na szczęście dzięki Jowiszowi i Wenus nie będą całkiem skłonne do siadania na laurach i zwalniania biegu.

W pracy dobra passa może nieco zachwiać się w połowie tygodnia, kiedy zostanie postawione zadanie, do wykonania którego może nie starczyć Ci doświadczenia i sprytu. Staraj się wyprzedzać myśli przełożonych tak, aby udało się uniknąć kompromitujących sytuacji. Wenus nastraja bardzo pokojowo wobec ludzi, staniesz się mniej krytyczny wobec współpracowników. Uważaj, by nie dać sobie zaszkodzić – nie ufaj przede wszystkim tym, którzy ostatnio nie byli wobec Ciebie przychylni. Najważniejsze decyzje i najtrudniejsze obowiązki w miarę możliwości odłóż do końca tygodnia, kiedy Słońce zbliżać się będzie do połowy pobytu w Znaku Panny, teraz możesz popełnić błąd, którego potem długo będziesz żałować.

Mars przypomina o zaniedbanych obowiązkach domowych – zmobilizuj się do pracy i pomocy krewnym, a unikniesz konfliktów w rodzinnym gronie. Tydzień sprzyja wypoczynkowi – zainwestuj czas w rozrywkę i życie towarzyskie, końcówka lata to idealny moment. Układ planet gwarantuje, że okazji do spotkań oraz miejsc do odwiedzenia nie zabraknie.

W miłości powinieneś zdecydowanie spuścić z tonu i przestać liczyć na poznanie ideału, ponieważ nikt taki nie istnieje. Barany w związkach mogą nagrabić sobie u partnera swoim pouczaniem, na które ostatnio pozwalają sobie dość często. Choć Mars może dawać Ci złudzenie nieomylności przemyśl, czy Twoje złote rady nie są po prostu zwyczajnym czepianiem się.

Nie dawaj się ponieść w kwestiach finansowych – Twój portfel nie zniesie hollywoodzkiego rozmachu.

 

Juliusz Zawłocki
astrolog Astro.pl
 

BYK 20.04 - 20.05 (25.08.2014 - 31.08.2014)

byk-znakW tym tygodniu Byki będą bardzo wygodnickie oraz będą przejawiały większe, niż zwykle skłonności do poszukiwania wykwintu. Dzięki sprzyjaniu Jowisza zaspokoją swoje potrzeby, a otoczenie będzie podziwiać umiejętność Byków do celebrowania chwil.

W pracy unikaj jednak działania po najmniejszej linii oporu, choć ostatni tranzyt Słońca może działać nieco rozleniwiająco. Nie musisz od siebie oczekiwać bicia rekordów – wystarczy, że przyłożysz odpowiednią wagę do codziennych obowiązków i będziesz wykonywać je sumiennie, przełożeni nie mają w tej chwili wygórowanych oczekiwań. Poszukujący zatrudnienia mogą liczyć na ofertę pracy dorywczej, lub zdalnej. Mogą wyjść z tego całkiem przyzwoite pieniądze, ale na zatrudnienie o bardziej stabilnym charakterze przyjdzie jednak poczekać nieco dłużej.

Mars nastrajać będzie Was nieco bardziej nerwowo, dlatego unikajcie drażliwych tematów na domowym forum. Wasze poglądy nie zdobędą popularności wśród krewnych, a niewielkie nieporozumienia mogą nabrać monstrualnych rozmiarów. Przeznaczaj jak najwięcej czasu na ruch na świeżym powietrzu – wykorzystaj ostatnie dni wakacji na doładowanie akumulatorów, Twoje zdrowie dzięki temu pozostanie w dobrej formie w czasie zbliżającej się jesieni. Ostatnia faza Księżyca sprzyja zmianom nawyków żywieniowych i kuracjom odchudzającym – jeśli od dawna odkładasz takie postanowienia – teraz Gwiazdy są po Twojej stronie.

Nów w Znaku Panny może zburzyć spokój w sferze uczuciowej. Samotne Byki zaniechają miłosnych podbojów, ponieważ życie w pojedynkę wyda im się bardzo praktyczne na ten moment. Koniec tygodnia sprzyja wychodzeniu z relacji, które dawno straciły sens i teraz tylko męczą. W małżeństwach może być burzowo ze względu na rozkojarzenie zodiakalnych byków. Szczęśliwie zakochani będą z wielką nadzieja spoglądać w przyszłość i staną się skorzy do czynienia deklaracji.

Merkury sprzyja pieniądzom. Nie szastaj jednak pieniędzmi oszczędności mogą być Ci potrzebne prędzej, niż myślisz.

 

Juliusz Zawłocki
astrolog Astro.pl
 

BLIŹNIĘTA 2.05 - 21.06 (25.08.2014 - 31.08.2014)

bliznieta-znakPobyt Merkurego w Znaku Panny upłynie Bliźniętom pod znakiem refleksji i remanentów. Zaowocuje to potrzebą wprowadzenia życiowych zmian, do których inne Planety będą bardzo pozytywnie nastawione. Wykorzystaj nadchodzący czas na podniesienie jakości swojego życia, zadbaj o zdrowie i raz jeszcze podejdź do boju z używkami – teraz wszystko będzie do osiągnięcia.

W pracy dobrą koniunkturę zapewnia Jowisz, obdarzając Cię darem elokwencji i łatwością w kontaktach międzyludzkich. Możesz śmiało porwać się na zadania, które ostatnio leżały odłogiem ze względu na brak możliwości osiągnięcia kompromisu z osobami, od których zależy powodzenie przedsięwzięcia. Merkury sprzyja korzystnym umowom biznesowym do połowy tygodnia, później jego wpływ zacznie słabnąć. Wenus może sprawić, że będziesz mieć skłonność do chwil zapomnienia, unikaj jednak przenoszeniu biurowych znajomości na grunt prywatny, a już na pewno nie sil się na romanse w pracy! – nie wyjdzie z tego nic dobrego.

W czasie wolnym skup się na sobie – jeśli sam nie znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, nikt Ci ich nie udzieli – dlatego poświęć nieco więcej uwagi swoim potrzebom, zastanów się, czy Twoje życie biegnie w dobrym kierunku i skup się na planowaniu następnych miesięcy. Domowe życie na pewno na tym nie ucierpi, a równowaga, którą osiągniesz przełoży się pozytywnie na relacje z najbliższymi.

Tydzień przyniesie Wam możliwości poznania osób, które zawsze chcieliście spotkać. Unikaj jednak dawania obietnic na wyrost i sam również nie traktuj poważnie płomiennych wyznań w relacjach z krótkim stażem. W związkach może być nieco nudno, zacznie się to powoli zmieniać wraz z końcem tygodnia – wtedy na nowo zafascynują Was partnerzy i zechcecie spędzać z nimi jak najwięcej czasu.

W tym tygodniu fortuna będzie ściśle zależeć od Twojego rozsądku.

 

Juliusz Zawłocki
astrolog Astro.pl

 

 

 

RAK 22.06 - 22.07 (25.08.2014 - 31.08.2014)

rak-znakRaki powinny uwierzyć, że mają szansę otrzymać dokładnie to, czego pragną – wraz z nowiem w Znaku Panny zaczyna się dla nich bardzo pozytywny czas, który potrwa do końca astronomicznej jesieni. Powinieneś zastanowić się, czy sam nie stajesz sobie na drodze do szczęścia i starać zmienić się swoje nastawienie do świata.

W pracy tydzień sprzyja podejmowaniu wyzwań. Zapragniesz świecić przykładem wśród współpracowników, zyskasz nowych szacunek i przychylność otoczenia. Niewykluczona premia za wzorową postawę pracowniczą. Mars doda Ci animuszu i bardziej zacięcie, niż zazwyczaj będziesz bronić swoich racji w firmowych bojach. W tym tygodniu cieszyć się będziesz większym, niż zwykle posłuchem – dobry moment na wprowadzanie autorskich pomysłów i innowacji. Szukającym zatrudnienia Gwiazdy ześlą wkrótce zajęcie odpowiadające pasjom, masz szansę zarabiać właściwie nie pracując.

W życiu domowym po dość ciężkim, burzowym okresie nadchodzi normalizacja stosunków. Spory ustaną, niewyjaśnione kwestie doczekają się ustaleń, a harmonijna atmosfera nieść będzie regenerację i ukojenie skołatanych nerwów. Podczas nowiu możesz czuć się nieco rozkojarzony, unikaj wtedy czynności wymagających skupienia i prowadzenia pojazdów. Przeznacz wtedy wolny czas na spotkania z przyjaciółmi i dalszą rodziną – w najbliższych tygodniach może nie wystarczyć Ci na to czasu.

Dzięki sprzyjającej Wenus nadal jesteś niezwyciężony w miłosnych podbojach – musisz tylko być bardziej otwarty na czekające okazje. Nie wytwarzaj wokół siebie aury niedostępności, nie zatuszujesz w ten sposób braku pewności siebie, a możesz stracić szansę na miłość. W związkach tydzień przebiegnie pod znakiem zrozumienia i miłości.

W finansach możesz liczyć na niewielki, jednorazowy przychód. Zafunduj sobie jakiś miły prezent.

 

 

Juliusz Zawłocki
astrolog Astro.pl
 

LEW 23.07 - 22.08 (25.08.2014 - 31.08.2014)

lew-znakLwy, które gościły w swoim domu Słońce przez ostatnie kilka tygodni mogą poczuć znużenie spowodowane szybkim tempem ostatniego miesiąca. Zdarzenia, które los postawi na Twojej drodze w tym tygodniu zmuszą Cię jednak do wyhamowania i większej ostrożności. Oby pewność siebie, której nabyłeś w okresie dominacji Znaku Lwa nie okazała się dla Ciebie zgubna.

Z ostrożnością podchodź do zadań, które są dla Ciebie nowe – choć Jowisz sprzyja Ci w robieniu kariery zawodowej ten tydzień nie będzie obfitował w sytuacje, w których będziesz mógł zabłysnąć i zdobyć uznanie. Stawiaj na wypracowane, sprawdzone metody w wykonywaniu codziennych służbowych obowiązków, a zaliczysz ten tydzień mimo wszystko do udanych. Poszukujący pracy powinni nastawić się na poważne spotkanie rekrutacyjne. Przygotuj się w sposób, który pozwoli uwypuklić Twoje umiejętności – zdobyte tytuły będą grały drugoplanową rolę.

Sytuacja w domu pozwoli Ci umknąć na chwilę z oczu najbliższym i zająć się sobą. Jowisz i Wenus będą nastawiać Cię bardzo rozrywkowo – nie żałuj sobie, jesień będzie dość pracowita i możesz żałować, że nie wykorzystałeś na maksimum letniego czasu. Będziesz bardzo pożądany towarzysko i nawet słabsza fizyczna forma nie będzie w stanie sprawić, że usiedzisz w domu dłużej, niż pięć minut. W połowie tygodnia możesz paść ofiarą intryg kogoś z bliskiego otoczenia. Miej oczy otwarte i słuchaj, co podpowiada Ci szósty zmysł.

W miłości dalej będzie sprzyjać Ci szczęście. Merkury obdarzy Cię elokwencją i będziesz miał szansę przyciągnąć kogoś, kto ujmie Cię intelektem. Unikaj randek w czasie nowiu, ponieważ mały nietakt może przesądzić o końcu dobrze rokującej znajomości. W związkach spróbuj popatrzeć z przymrużeniem oka na sytuacje, które mogą Cię irytować. Gdy nabierzesz do nich dystansu wydadzą Ci się (pewnie w większości przypadków słusznie) niewarte uwagi.

W portfelu dostatek – jeśli dobrze zagospodarujesz wydatki uda Ci się spełnić jakieś małe, lub całkiem duże marzenie.

 

Juliusz Zawłocki
astrolog Astro.pl
 

PANNA 23.08 - 22.09 (25.08.2014 - 31.08.2014)

panna-znakCierpliwość Panien była w ostatnim okresie astrologicznym notorycznie wystawiana na próbę. Jednak Słońce zagościło już na dobre w Twoim domu i los nieraz uśmiechnie się do Ciebie w nadchodzących dniach. Nów Księżyca zbiega się z wejściem Słońca w Twój znak zodiaku. Taka konfiguracja Świateł jest dla Panien – osób ceniących równowagę – optymalna. Przypływ sił witalnych będzie odbywać się miarowo, dzięki czemu nie poczujesz potwornego zmęczenia po pierwszym okresie pobytu Słońca w Twoim znaku.

W pracy sytuacja poprawi się na tyle, że przestaniesz u siebie podejrzewać wypalenie zawodowe. Już od pierwszych dni tygodnia poczujesz, że niesprawiedliwie oceniłeś swoich współpracowników i będziesz próbować zrekompensować im swoje niedawne humory. Spotka się to z wielkim entuzjazmem i zyskasz przychylność nawet tych osób, z którymi na co dzień bywasz często skonfliktowany. Panny poszukujące zatrudnienia mogą liczyć na progres w staraniu o wymarzoną posadę. Markury sprzyja również zakładaniu własnych biznesów – możesz śmiało próbować, choć natura słusznie podpowie, że warto mieć nad sobą spadochron, choć nie musi Ci być on wcale potrzebny.

W życiu rodzinnym powinieneś zwrócić uwagę na stan zdrowia najbliższych – może trzeba będzie kogoś zaprowadzić do lekarza. Wenus nastroi Cię bardzo opiekuńczo i altruistycznie. Zadbaj o zdrowie, teraz jest dobry czas na diagnostykę objawów, które zaczęły Cię niedawno martwić.

Na kulminację Twoich możliwości w kwestii miłosnych podbojów musisz co prawda trochę poczekać, ale już teraz Twoje lepsze samopoczucie zacznie się przekładać na fizyczną atrakcyjność i przyciągniesz wiele spojrzeń. W związkach możesz liczyć na kolejny miesiąc miodowy.

Finanse coraz lepsze – co prawda kosztem ciężkiej pracy, ale zysk Cię zadowoli.

 

 

Juliusz Zawłocki
astrolog Astro.pl
 

WAGA 23.09 - 22.10 (25.08.2014 - 31.08.2014)

waga-znakKiedy Słońce wypełni Znak Panny - Wagi poczują silną potrzebę niezależności i będą chciały się jak najprędzej wyswobodzić spod wpływów, które od jakiegoś czasu wydają im się złe. Jowisz sprzyjać będzie podjęciu odpowiednich kroków, a Mars doda sił i wytrwałości w podjętych postanowieniach.

W pracy skupisz się na współpracy z osobą, od której będziesz mógł się sporo nauczyć. Gdy Neptun i Ceres utworzą trygon, Twoje ścieżki zawodowe połączą się z drogami bardzo inspirujących osób. Korzystaj, podpatruj i wyciągaj z tych relacji jak najwięcej dla siebie – doświadczenie teraz zdobyte pomoże Ci w budowaniu dalszej kariery zawodowej. Tydzień nie sprzyja zawieraniu nowych umów o pracę i podpisywaniu kontraktów – jeśli jednak zmusza Cię do tego sytuacja uwiń się z formalnościami w pierwszej połowie tygodnia.

W domu szybko zauważysz, że szczera rozmowa jest o wiele bardziej praktyczna niż uciekanie przed konfrontacją. Najbliżsi będą otwarci na dialog, wykorzystaj więc sprzyjanie Jowisza, by wyjaśnić kwestie sporne, które ostatnio zakłócały relacje w rodzinie. Merkury radzi zadbać o zdrowie, poświęć więcej czasu na sen, zapewnij sobie sporą dawkę ruchu i unikaj przebywania w przeciągach – jesteś szczególnie narażony na infekcje. Pod koniec tygodnia spotka Cię miła niespodzianka w postaci odwiedzin dawno niewidzianych znajomych.

To może być tydzień pełny namiętności zarówno dla singli, jak i osób w stałych związkach, tym drugim jednak nów Księżyca może przysporzyć kilku sprzeczek z partnerem. Nie będą one jednak miały większego wpływu na dalsze pożycie, aczkolwiek kosztować będą trochę nerwów zarówno Ciebie, jak i Twojego partnera(szczególnie, jeśli twoja druga połówka urodziła się pod znakiem Ryb).

Wydawanie pieniędzy będzie ostatnią rzeczą, na jaką będziesz mieć czas i ochotę – tak więc uda się zaoszczędzić pewną sumę, którą wydasz z przyjemnością, kiedy będziesz mieć do tego odpowiedni nastrój.

 
Juliusz Zawłocki
astrolog Astro.pl
 

SKORPION 23.10 - 21.11 (25.08.2014 - 31.08.2014)

skorpion-znakW nadchodzącym tygodniu możesz mieć kłopoty przez aktywność planetoidy Juno, która ustawi się w opozycji do Plutona. To może uśpić Twoją czujność, przez co narażony będziesz na działanie osób o nieszczerych intencjach, którzy zdołają Cię przekonać do swojej rzekomej przychylności. Trzymaj się na baczności i nie unikaj sytuacji, które z pewnych względów budzą jakiekolwiek wątpliwości.

W pracy trwa dobra passa, dzięki Jowiszowi w znaku Lwa możesz podejmować ryzykowne działania, które zakończą się sukcesem. Dzięki otwartości na nowinki branżowe być może otworzy się przed Tobą nowa droga rozwoju – ciekawsza posada, lub samodzielny projekt, który dostarczy mnóstwa satysfakcji. Unikaj nierzetelnych podwykonawców, ponieważ poniesiesz wszelkie konsekwencje związane z ich błędami – trzymaj rękę na pulsie, by ustrzec się jakichkolwiek niedopatrzeń.

W domu staniesz się tak potulny i ugodowy, że wzbudzisz troskę wśród najbliższych. Poczucie lekkiego przemęczenia sprawi jednak, że najchętniej spędzisz czas samotnie wśród swoich myśli, które będziesz chcieć uporządkować. W tym tygodniu szczególnie narażony jesteś na migreny i infekcje zatok – unikaj rzeczy, które mogą Ci w tym wymiarze zaszkodzić. Zadbaj o optymalną dawkę snu, nie zarywaj nocy, ponieważ odbije się to na Twojej sprawności intelektualnej i ruchowej. Pod koniec tygodnia możliwe spotkania z przyjaciółmi – również tymi, z którymi stosunki osłabły z różnych przyczyn. Nie zawsze będziesz zadowolony z przebiegu rozmów ze znajomymi, szczególnie, jeśli chcesz coś załatwić po znajomości.

W miłosnych podbojach chwilowy zastój – chyba, ze masz sprecyzowany obiekt westchnień. W drugim przypadku – możliwe ważne deklaracje i pierwsze wspólne decyzje. W związkach może być kryzysowo, uzbrój się w cierpliwość, ponieważ zostanie w najbliższych dniach poddana niejednej próbie.
W finansach stabilnie, ale bez większych rewelacji.

 

Juliusz Zawłocki
astrolog Astro.pl
 

STRZELEC 22.11 - 21.12 (25.08.2014 - 31.08.2014)

strzelecW nadchodzącym tygodniu Strzelce powinny mieć się na baczności, ponieważ są narażone na straty majątkowe oraz energetyczne w związku z kwadraturą Jowisza i Westy. Jeśli będziesz przezorny uda Ci się ich uniknąć.

W pracy nadejdzie czas podsumowań ostatniego, dość pracowitego okresu. Zestawienie okaże się dla Ciebie pomyślne na tyle, że wzbudzisz szacunek wśród współpracowników. Być może zostanie Ci przyznana odpowiednia pieniężna gratyfikacja. Unikaj stresujących sytuacji – skup się na tym, co potrafisz najlepiej. Najlepiej, jeśli będziesz nastawiony na swoje jak najlepsze wyniki, zamiast patrzeć na osiągnięcia kolegów(możesz nie uniknąć w ten sposób frustracji). Koniec tygodnia będzie dla Ciebie dość niekorzystny, dlatego więc – jeśli tylko możesz, przedłuż sobie weekend biorąc dzień wolnego.

Tydzień nie sprzyja podróżom, ponieważ jesteś podczas nich narażony na niemiłe niespodzianki. Wolny czas warto spędzić w domowym zaciszu – sam zdziwisz się, jak ciekawym towarzystwem mogą być Twoi najbliżsi. W połowie tygodnia dobre wieści od krewnych lub przyjaciół mieszkających poza granicami kraju – być może powiększy się rodzina któregoś z nich. Uważaj na problemy z brzuchem i w razie niepokojących objawów niezwłocznie zasięgnij porady lekarza. Weekend może popsuć niezapowiedziana wizyta – postaraj się jednak nastawić do takiej ewentualności pozytywnie, może nie wszystko stracone.

W miłości możesz zapędzić się w kozi róg przekonany o swojej wyjątkowości – możesz pomyśleć, że nie ma na świecie nikogo, kto jest Cię wart. Takim myśleniem nie przyciągniesz do siebie nikogo, z kim mógłbyś stworzyć satysfakcjonującą relację. W związkach stawiajcie na kompromisy, mimo, że nie zawsze będziecie mieli na to ochotę.
Dzięki niewielkim wydatkom w ostatnim tygodniu finanse zwyżkują. Tak trzymaj!

 

 Juliusz Zawłocki
astrolog Astro.pl

 

 

 

KOZIOROŻEC 22.12 - 19.01 (25.08.2014 - 31.08.2014)

koziorozec-znakKwadratura Saturna i Wenus może sprawić, że Koziorożce w najbliższych dniach staną się kłótliwe i niezadowolone. Może warto pokonać niechęć do otoczenia? To pozwoli Wam uniknąć stresów i przeżyć nadchodzący tydzień bez większych katastrof.

Jeśli starasz się o awans – kieruj się przede wszystkim własnymi odczuciami, unikaj dobrych rad kolegów i koleżanek z pracy, nie wszyscy mają tak czyste intencje, jak deklarują. Nie wszczynaj awantur z byle powodu, mimo, ze tak podpowiada Ci Mars – jeśli przyczynisz się do popsucia atmosfery w Twojej firmie szybko się to na Tobie zemści. Jasno formułuj myśli, a unikniesz wielu kłopotliwych sytuacji. Nie pozwól, by głód sukcesu sprawił, że posuniesz się o krok za daleko w naginaniu zasad etyki – nie możesz liczyć, że zostanie to niezauważone.

Postaraj się wykrzesać z siebie jak najwięcej ciepła, ponieważ domownicy mogą go bardzo potrzebować. Na polu kontaktów z przyjaciółmi mogą dojść do głosu różnice w poglądach egzystencjalnych, przez co skłonni będziecie do ograniczenia kontaktów towarzyskich – to najlepsze wyjście, jeśli nie chcesz nikogo do siebie zrazić na długie miesiące. Twój organizm będzie bardzo wdzięczny, jeśli cokolwiek dla niego zrobisz. Czas od połowy tygodnia sprzyja wprowadzaniu dobrych dla zdrowia nawyków.

Swoim rozdrażnieniem możesz spłoszyć kogoś, komu na Tobie zależy. Unikaj więc wybuchów złości na forum publicznym. W związkach również może być burzowo, szczególnie w czasie nowiu – Twój partner wykaże się jednak dużą wyrozumiałością i cierpliwie zniesie Twoją wybuchowość. Powstrzymuj się jednak przed rzucaniem oskarżeń – to może spowodować dyskusję, która nie będzie miała łagodnego przebiegu i nie uniknie konsekwencji.

Uda Ci się uzyskać dobry dochód niewielkim nakładem sił – miej oczy szeroko otwarte, okazja może już na Ciebie czekać.

 

 

Juliusz Zawłocki
astrolog Astro.pl
 
 

astrokameraKontakt · Regulamin · Wymagania techniczne · Reklama · Wróżki SMS · Mapa strony · Partnerzy
Ta strona używa cookie,  w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Używając ciasteczek w ten sposób nigdy nie identyfikujemy tożsamości użytkowników na podstawie informacji przechowywanych w ciasteczkach. Więcej.

© 2000-2014 Wydawnictwo Phoenix Press | Bauer Media Group
Projekt i realizacja: slyks.pl